انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم نمایش آیکون برنامه اندروید در Status Bar

سلام
حتما همه دیدید که موقع اجرای برنامه بالا تو titlebar خود گوشی که ساعت و باتری و ... نشون داده میشه ، آیکون برنامه که بازه و در حال اجراس هم نمایش داده میشه
من میخام برنامم هنگام اجرا ، آیکونش اون بالا دیده نشه چیکار باید بکنم؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۵/۰۳, ۰۱:۱۲ ب.ظ)abc1 نوشته: سلام
حتما همه دیدید که موقع اجرای برنامه بالا تو titlebar خود گوشی که ساعت و باتری و ... نشون داده میشه ، آیکون برنامه که بازه و در حال اجراس هم نمایش داده میشه
سلام میتونی اکشن بار دست ساز بسازی
هنوزم منیشه بخشید......! 
پاسخ
 سپاس شده توسط abc1

(۱۳۹۵/۰۵/۰۳, ۰۱:۴۹ ب.ظ)sina.m نوشته:
سلام میتونی اکشن بار دست ساز بسازید
ببینید من منظورم اکشن باز تو خود برنامم نیست ها اونو براحتی میشه حذف کرد
منظورم اکشن بار گوشیه
وقتی مثلا تلگرام باز میشه آیکنش میاد بالای گوشی مثلا کنار ساعت یا باتری
میخام آیکن برنامه ی من نیاد اون بالای گوشی
اگه با جزئیات راهنمایی کنید ممنون میشم
پاسخ

سلام.
احتمالا منظورتان Notification مربوط به برنامه می باشد که در Status Bar نمایش داده می شود (جدا از Action Bar). 
Notification تنها توسط کدنویسی در برنامه اندروید نمایش داده می شود (تا شما کد مربوط به آن را ننویسید، هیچ Notification ای در Status Bar نخواهیم داشت). در این زمینه، کلیدهای زیر را ببینید :

کلید شماره 2611

کلید شماره 3148

در ضمن، شما می توانید با یک سری کد، Status Bar را کامل حذف کنید تا برنامه اندروید به صورت تمام صفحه (Full Screen) نمایش داده شود.

در ضمن، لطفا عنوانی که برای موضوعات در انجمن انتخاب می کنید، صرفا توضیحی در مورد مشکل باشد (نه شامل کلماتی مثل ((فوری))، ((کمک)) و ...).  Flower

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط abc1

(۱۳۹۵/۰۵/۰۳, ۰۸:۰۸ ب.ظ)admin نوشته:

سلام.
احتمالا منظورتان Notification مربوط به برنامه می باشد که در Status Bar نمایش داده می شود (جدا از Action Bar). 
Notification تنها توسط کدنویسی در برنامه اندروید نمایش داده می شود (تا شما کد مربوط به آن را ننویسید، هیچ Notification ای در Status Bar نخواهیم داشت). در این زمینه، کلیدهای زیر را ببینید :

کلید شماره 2611

کلید شماره 3148

در ضمن، شما می توانید با یک سری کد، Status Bar را کامل حذف کنید تا برنامه اندروید به صورت تمام صفحه (Full Screen) نمایش داده شود.

در ضمن، لطفا عنوانی که برای موضوعات در انجمن انتخاب می کنید، صرفا توضیحی در مورد مشکل باشد (نه شامل کلماتی مثل ((فوری))، ((کمک)) و ...).  Flower

Flower

اول از همه بسیار متشکر بابت پاسختون و همینطور تذکر

دوم اینکه ببینید برنامه ی من ضبط صدا بصورت مخفیه
همه موارد اوکی هست
ولی وقتی گوشی زنگ میخوره آیکون برنامه میاد اون بالای گوشی کنار باتری
یعنی داخل برنامه نیستیم و اصلا برنامه باز نیس یبار فعال میشه و تمام
ولی وقتی گوشی زنگ میخوره آیکون میاد اون بالا که معلوم میشه این برنامه داره فعالیت میکنه
میخام اون حذف بشه و نیاد اصلا ووقتی تلفن زنگ میخوره هیچ تغییر خاصی انجام نشه
نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه
پاسخ

ببینید اینجا با فلش قرمز مشخص کردم منظورم چیه
اون آیکن اون بالا
اون وقتی گوشی زنگ میخوره میاد دقیقا همونجا
من میخام نیاد
ممنون میشم راهنماییم کنید Flower Flower Flower
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۵/۰۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ)abc1 نوشته: ببینید اینجا با فلش قرمز مشخص کردم منظورم چیه
اون آیکن اون بالا
اون وقتی گوشی زنگ میخوره میاد دقیقا همونجا
من میخام نیاد
ممنون میشم راهنماییم کنید Flower Flower Flower

بله همان Notification می باشد. می توانید Status Bar را به پایین آورده و ببینید پیام آن چیست.
چون می گویید هنگام زنگ خوردن گوشی نمایش داده می شود، بنابراین از Broadcast Receiver مرتبط با زنگ خوردن گوشی (Phone Call) استفاده شده. 
یعنی در فایل AndroidManifest.xml ، یک تگ receiver نوشته شده که برای این به کار می رود که اگر گوشی زنگ بخورد، یک سری کد توسط برنامه اندروید شما اجرا شود (که بخشی از آن، نمایش Notification می باشد).
بنابراین باید آن بخش از برنامه اندروید خود که بر اساس BroadcastReceiver می باشد (از توسعه آن) را پیدا کرده (نام آن در همان تگ receiver ذکر شده است) و تغییر دهید و یا اینکه اصلا تگ receiver مورد نظر را از فایل AndroidManifest.xml حذف کنید (و همچنین حذف BroadcastReceiver مورد نظر).
یک مثال از BroadcastReceiver برای زنگ خوردن گوشی (Phone Call) در لینک زیر ذکر شده است :

http://androidexample.com/Incomming_Phon...61&aaid=86

با خواندن آن متوجه می شوید که ساختار BroadcastReceiver به چه صورت می باشد.

دقت کنید که اگر BroadcastReceiver کاملا حذف شود، ممکن است بخش مهمی از عملکرد برنامه شما حذف شود و بنابراین تا کدها را به صورت کامل بررسی نکرده اید، آنها را حذف نکنید (تنها کد مربوط به Notification را یافته و آن را حذف کنید).

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط abc1

خیلی خیلی خیلی از ادمین عزیز متشکرم که اینقد عالی و با جزئیات پاسخ میدن
مشکل حل شد
سپاس فراوان
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان