انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خدمات مشاوره خانواده کلینیک راه آرامش

کلینیک راه آرامش یک خدمات مشاوره خانواده در کرج می باشد. این یک مطب خصوصی است که به افراد، زوج ها و خانواده ها مشاوره و درمان ارائه می دهد. هدف اصلی مشاور کمک به شما برای غلبه بر مشکلات خود با استفاده از تکنیک های مختلف است. مشاوران کلینیک آرامش شهر در زمینه کاری خود بسیار آموزش دیده و مجرب هستند. همچنین کلینیک روانشناسی راه آرامش محیط امنی را برای شما فراهم می کنند که در آن بتوانید بدون ترس از قضاوت یا طرد شدن در مورد مسائل خود صحبت کنید.

کلینیک راه آرامش یک مرکز مشاوره خصوصی است که خدمات مشاوره فردی و خانوادگی را ارائه می دهد. ما یک کلینیک دارای مجوز و گواهی هستیم که تست روانشناسی، ارزیابی روانپزشکی و درمان را برای نگرانی های بهداشت روانی زیر ارائه می دهیم:

• اختلالات اضطرابی

• اختلالات دوقطبی

• افسردگی

• اختلال وسواس جبری (OCD)

کلینیک روانشناسی راه آرامش نامی پرآوازه در زمینه مراقبت های بهداشتی به ویژه در زمینه سلامت روان و مشاوره است. این کلینیک چندین سال است که نیازهای مردم را تامین می کند. کلینیک راه آرامش از نام های مورد اعتماد در مورد خدمات مشاوره خانواده است.

اگر به دنبال یک مشاور حرفه ای هستید که بتواند به شما کمک کند تا با مشکلات زندگی تان کنار بیایید، بهتر است به کلینیک آرامش شهر مراجعه کنید. تیمی متشکل از روانپزشکان، روانشناسان و مشاوران مجرب و مجرب قادر خواهند بود به شما در مقابله با هر نوع مشکلی که ممکن است در زندگی با آن مواجه شوید، کمک کنند.
پاسخ

واقعا ممنونم. بهترین کلینیک روانشناسی تو کرج هستش. من خودم مراجعه کردم برای مشاوره ازدواج ???
پاسخ
 سپاس شده توسط farhadamini1370

(۱۴۰۲/۰۱/۰۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ)asaliii نوشته: واقعا ممنونم. بهترین کلینیک روانشناسی تو کرج هستش. من خودم مراجعه کردم برای مشاوره ازدواج ???
سلام دوست عزیز. بله بدون شک. خواهش میکنم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان