انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین فیلم های انگیزشی که حتما باید ببنید

بهترین فیلم های انگیزشی که حتما باید ببنید

فیلم دوست دارید؟ البته که دوست دارید…
حالا چه بهتر که این فیلم‌ها بر اساس یک داستان واقعی و فیلم انگیزشی هم باشند.

چند نکته قبل از اینکه بپرید سراغ فیلم‌ها….
  • برای هر فیلم ابتدا خلاصه‌ی داستان آمده به صورتی که چیزی از داستان را اسپویل نکند. پس حتما ابتدا خلاصه را بخوانید.

• همه‌ی فیلم‌ها توسط خودم دیده شده و  انگیزشی بودن فیلم ها با داستان واقعی ضمانت می‌شود.

• این لیست محدود به فیلمهای انگیزشی می‌باشد که داستان‌شان واقعی است و سایر فیلم‌های انگیزشی در این لیست قرار نگرفته‌اند.

ــــــ‌ بهترین فیلم های انگیزشی تاریخ ــــــ
که هر کدام‌شان می‌تواند زندگی‌تان را دگرگون کند

ـــ یک ذهن زیبا ـــ
A Beautiful Mind
[عکس: A-Beautiful-Mind-206x300.jpg]

خلاصه‌ی داستان: ریاضی دان برجسته  از دانشگاه فارغ التحصیل شده و به سمت استادی برگزیده می‌شود. او توانایی خارق العاده ای در کشف رابطه بین اشکال و اعداد به هم ریخته دارد. ازدواج با آلیشیا به زندگی او رنگ و لعابی دیگر می‌دهد تا اینکه ظاهراً ویلیام پارچر ( اد هریس ) مامور سیا به سراغش می‌رود و از او می‌خواهد با توجه به استعداد بی نظیرش در زمینه فعالیت‌های رمز شکنی به سیا کمک کند اما…
[b][b]چرا باید این فیلم را ببینید؟
دیدن این فیلم واقعا چرا نمی‌خواهد! این فیلم عمیقا وارد داستان زندگی شخصی و خانوادگی ریاضی‌دان بزرگ و برنده‌ی جایزه‌ی نوبل اقتصاد، جان نش می‌شود.
[/b][/b]حالا چیزی که داستان را جالب‌ می‌کند دست‌وپنجه نرم کردن این مرد با فرمول‌های ریاضی نیست بلکه او از سن جوانی دچار یک بیماری نادر روانی و بسیار خطرناک به نام اسکیزوفرنی می‌شود که در آن بیمار به صورت شدید تمام فکر و ذهنش را در تصورات و توهمات ساختگی خودش سپری می‌کند.
این فیلم برنده‌ی چند جایزه‌ی اسکار شد و اکنون که من دارم برایتان می‌نویسم رتبه‌ی ۱۴۲ از بهترین فیلم‌های تاریخ سینما را به خود اختصاص داده است. 

برای دیدن لیست کامل این فیلم ها اینجا کلیک کنید.

نقل قول:منبع:                                                        https://sookhtejet.com

پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان