انجمن سایت کلیدستانمخفی کردن چند خط از کد در MATLABزمان کنونی: ۱۳۹۹/۰۳/۱۶، ۱۰:۴۱ ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: fa_shinobi
آخرین ارسال: admin
پاسخ 2
بازدید 1714

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مخفی کردن چند خط از کد در MATLAB

مخفی کردن چند خط از کد در MATLAB

#1
سلام.
من یه کد نوشتم. میخوام چند خط ازش رو مخفی کنم. طوری که کسی نگاه میکنه متوجه نشه اون چند خط وجود داره ولی اجرا بشه. میخواستم ببینم راه حلی وجود داره؟ یا حداقل نزدیکترین راه حل چیه
ممنون
پاسخ

مخفی کردن چند خط از کد در MATLAB

#2
سلام.
نرم افزار متلب (MATLAB) به ما این امکان را می دهد که با استفاده از دستور pcode (کلید شماره 112)، فایل هایی با پسوند p بسازیم که مشابه m-file ها توسط متلب (MATLAB) اجرا می شوند، اما مشاهده کدهای آنها امکان پذیر نیست.
بنابراین شما آن بخش از کدهای خود را که می خواهید دیگران مشاهده نکنند، با استفاده از دستور pcode ، در یک فایل با پسوند p قرار دهید و سپس در برنامه اصلی خود که کدهای آن قابل مشاهده است و در یک m-file نوشته می شود (فایل با پسوند m)، به آن فایل با پسوند p ارجاع دهید تا کدهایش اجرا شود (می توانید کدها را به صورت تعریف یک تابع در آن فایل با پسوند p قرار دهید و بعد تابع را در برنامه اصلی اجرا نمایید).

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط fa_shinobi


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان