انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در شناساندن فایل های xml به جاوا (در برنامه اندروید)

مشکل در شناساندن فایل های xml به جاوا (در برنامه اندروید)

سلام، من یه چند ماهه دارم روی یه برنامه کار میکنم و تا الان اصلا همچین مشکلی رو نداشتم ولی دیشب دو تا اکتیویتی جدید(با روش ذکر شده توی کلید 304) ساختم. ولی توی بخش setcontentview اصلا فایل های xml ای که براشون ساختم رو نمیشناسه و ارور cannot be resolved or is not a field میده
توی زیر شاخه ی layout رو هم چک کردم و هر دو فایل xml ساخته شده بودن، حتی سعی کردم یه فایل xml دیگه بسازم(البته خیلی بیشتر از یه دونه ساختم) ولی بازم نشد
یعنی اصلا انگار تمام فایلهای xml ای که از اون لحظه به بعد دارم میسازم برای هیچ کدوم از فایل های جاوام قابل شناسایی نیست و توی هر فایل جاوای دیگه این فایلهای xml جدید رو وارد کردم ارور داد
از دیشبم دارم سرچ میکنم ولی هیچ راه حلی پیدا نمیکنم
حتی یه جا گفته بودن پروژه رو clean و مجددا build کنم، بعد از این کار این بلا سر کل فایل های xml م اومده و الان کلا همه ی فایل های جاوای من این ارور رو دارن
چند بار هم eclipse رو بستم و باز کردم تاثیری نداشته، چند بار هم پروژه رو پاک کردم و دوباره ایمپورت کردم اونم فایده نداشته
خواهش میکنم کمکم کنین، واقعا دیگه هیچ راهی به ذهنم نمیرسه، تو اینترنت هم به فارسی و انگلیسی با 100 تا جمله ی مختلف سرچ کردم
پاسخ

پیام‌های این موضوع
مشکل در شناساندن فایل های xml به جاوا (در برنامه اندروید) - توسط mahsa71 - ۱۳۹۳/۰۹/۱۸, ۰۸:۳۷ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان