کلیدستان

نسخه‌ی کامل: انتقال فایل مورد نظر به حافظه خارجی با استفاده از button (در برنامه نویسی اندروید)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام
1-من میخوام یه برنامه بسازم که فایل هایی که درون خود برنامه هست با کلیک بر روی یک button بره تو فولدر مورد نظر من تو حافظه خارجی اما دقیقا نمی دونم چیکار کنم؟؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید و در صورت گذاشتن کد توضیح بدین چیکار کردین و هر کد مربوط به چیه که شاید بفهمم.
2-یه سوال دیگه ، برای مثال من چندتا اکتیویتی درست کردم و کار هایی که میخواستم رو توشون انجام دادم چطور میتونم اون هارو ترتیب بندی مرتب کنم که بعد از هم نمایش داده بشن؟؟؟مثل نمایش لوگو برای چند ثانیه و بعد رفتن به منو؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا با توضیح
3-بازم یه سوال دیگه ، چطور میتونم کاری کنم که اگر کاربر رو یکی از دکمه ها کلیک کرد با یه پیام اخطار یا ارور مواجه بشه؟؟؟؟؟؟؟؟
4- و آخریش چطور میتونم اکتیویتی هارو بهم متصل کنم؟؟؟؟؟ برای من یه منو دارم که وقتی کاربر واردش میشه با یه چند تا گزینه مواجه میشه و هرکدوم از اون گزینه ها به یک اکتیویتی مربوط میشه که کاربر با کلیک بر روی گزینه به اون اکتیویتی وارد بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا همه با توضیح باشه.ممنون که وقت میذارید.
با تشکر
سلام.
از نظر تعداد سوال مشکلی نیست، ولی لطفا از این به بعد، سوالات غیر مرتبط را در موضوع های جداگانه بپرسید.
اکثر سوالاتتان در کلیدهای کلیدستان شرح داده شده و تنها باید با کمی تمرین، چگونگی استفاده از آنها را متوجه شوید.
1-کپی کردن یک فایل به درون حافظه خارجی (External Storage) :

کلید شماره 848

تعیین کدهایی برای اجرا شدن هنگام اشاره بر روی یک دکمه (Button) :

کلید شماره 2728

2- از همان مبحث نمایش لوگو استفاده کنید و تنها باید در Activity هایی بعدی نیز آن روش ها را به کار ببرید که در هر کدام، چند ثانیه باقی بماند و سپس به بعدی برود :

کلید شماره 242

3- از Dialog یا AlertDialog استفاده کنید که پیامی را در یک پنجره جدید به کاربر نمایش می دهند.
نمایش Dialog :

کلید شماره 227

نمایش AlertDialog :

کلید شماره 2407

یا برای نمایش یک پیام به مدت چند ثانیه، از روش Toast استفاده کنید :

کلید شماره 232

4- نمی دونم منظورتون طراحی منو (Menu) هست یا Listview یا موردی دیگر. در مباحث سایت و یا بخش پروژه های Open Source جستجو کنید، به احتمال زیاد آنچه می خواهید را پیدا می کنید.

ممنون از پاسختون اما اگر میشه شرح بدید که توی کلید شماره 848 چه اتفاقی افتاده؟؟؟؟
جواب نمیدین؟؟؟؟

کلید مورد نظر را بازنویسی کردم و توضیحات افزوده شد :

کلید شماره 848

معمولا با جستجو در دسته بندی شامل هر کلید، می توانید کلیدهای مرتبط بیشتری را بیابید که خیلی از کدها در آنها توضیح داده شده است و نیازی به تکرار آن مطالب در همه کلیدها نمی باشد.