انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطا در هنگام ساخت پروژه اندروید (android support appcompat)

خطا در هنگام ساخت پروژه اندروید (android support appcompat)

(۱۳۹۴/۰۳/۰۶, ۱۱:۵۱ ق.ظ)'hamidreza2000' نوشته: سلام دوباره ببخشید اینقد سوال میپرسم تازه کار هستم
من تا قسمت import projects پیشرفتم وقتی که دکمه browse میزنم نمیدونم کدوم ادرسو برنم(تو قسمت اموزش نوشته شده بود همان فولدر حاوی تمامی فایل های دانلود شده )من نفهمیدم میشه راهنماییم کنید من sdk و پوشه برنامه اکلیپسو تو درایو e سیو کردم 

یک راهنمای کامل در لینک زیر موجود است :

http://www.righthandedmonkey.com/2013/09...brary.html

اما بنده برای اینکه گیج نشوید، پروژه android support v7 appcompat را ساختم و پیوست این ارسال شده است.
خوب حالا آن را دانلود کرده و در محلی از کامپیوتر کپی کنید و از حالت فشرده دربیاورید (می توانید در workspace کپی کنید ولی خیلی تفاوتی نمی کند). بعد آن را به درون Eclipse وارد کنید (import کنید) (کلید شماره 321).
اکنون ما در برنامه Eclipse ، دو تا پروژه اندروید داریم. اولی که همان ((پروژه اصلی)) است که خطا داشت و به دنبال راه حل آن بودیم. دومی هم همین پروژه اندروید است که اکنون دانلود کردید که کتابخانه (library) می باشد. حالا ما باید در ((پروژه اصلی)) به این پروژه دوم (همان android support v7 appcompat) ارجاع بدهیم. برای این منظور، از راهنمای کلید شماره 847 استفاده کنید.

فایل‌های پیوست

دانلود android support v7 appcompat.zip

نام فایل android support v7 appcompat.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 881
اندازه 840.08 KB
ارسال کننده فایل admin
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط s.saeid

پیام‌های این موضوع
RE: وقتی که پروژه اندروید میسازم همین اول کار ارور میده - توسط admin - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶, ۰۱:۳۱ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان