انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در legend (متلب - MATLAB)

Heart 
سلام دوستان. من یه برنامه دارم که مقدار پارامترها تغییر میکنه پس مجبورم برنامه رو از اول اجرا کنم و چون باید همه اینها روی یک نمودار رسم بشن از گزینه hold on  استفاده می کنم. حالا وقتی که میخوام اخر کار واسه نمودارای رسم شده legend  بزارم رنگ و شکلی که میزاره با نمودارا یکی نیست. مشکل کجاست و چطوری میشه حلش کرد اگه کمکم کنین ممنونتون میشم Heart Heart Heart
پاسخ

سلام.
چگونگی به کار بردن دستور legend در کلید زیر شرح داده شده :

کلید شماره 113

بنابراین بر اساس آن عمل کنید و اگر باز هم مشکل داشتید، کدهایتان را ذکر کنید (کدها به گونه ای باشد که بتوان اجرایشان کرد و نتیجه را دید).

---------------------------------------

اگر حدس می زنید مشکل از اجرای دوباره کدها است، سعی کنید که با استفاده از حلقه for (کلید شماره 30)، کل برنامه، تنها در یک بار اجرا، همه نمودارها را رسم کند.

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط amin2020

(۱۳۹۵/۰۶/۰۵, ۰۷:۱۱ ب.ظ)admin نوشته: سلام.
چگونگی به کار بردن دستور legend در کلید زیر شرح داده شده :

کلید شماره 113

بنابراین بر اساس آن عمل کنید و اگر باز هم مشکل داشتید، کدهایتان را ذکر کنید (کدها به گونه ای باشد که بتوان اجرایشان کرد و نتیجه را دید).

---------------------------------------

اگر حدس می زنید مشکل از اجرای دوباره کدها است، سعی کنید که با استفاده از حلقه for (کلید شماره 30)، کل برنامه، تنها در یک بار اجرا، همه نمودارها را رسم کند.

Flower

برنامه رو داخل حلقه for گذاشتم و مشکل حل شد. از راهنماییتون خیلی ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان