انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطای اجرای اکلیپس (برنامه نویسی اندروید)

سلام دوستان خسته نباشید من در انجمن جستجو کردم ولی نتونستم مشکل خودمو برطرف کنم  اگه میشه کمکم کنید

من نرم افزار اکلیپس رو از سایت کلیدستان دانلود کردم و  جاوا ران تایم هم نصب کردم چون برای اجرای اکلیپس نیازه ولی بازم روی اکلیپس کلیک میکنم برای اینکه نصب بشه این خطا رو مینویسه
failed to create java vertical machine
پاسخ

دوستان اگه کسی بلده لطفا راهنماییم کنه بشدت نیاز دارم اکلیپس رو نصب کنم برای یادگیری برنامه نویسی اندروید
پاسخ

سلام
این بدان معنی است JVM می توانید فضای حافظه مورد نیاز (1024 + 512) در کامپیوتر شما اختصاص بده پس برای رفع خطای فوق باید این دسترسی رو به اکلیپس بدید
من تو اینترنت جستجو کردم و منابع رفع این خطا رو پیدا کردم و می تونید از این روش استفاده کنید
اولیش برید به داخل این لینک که اگر کمی زبان تون خوب باشه میتونید سر در بیارید

http://stackoverflow.com/questions/73026...al-machine

دوم اینکه من یک ویدیویی رو در سیستمم داشتم که همین خطا براش پیش میومد و خیلی راحت رفعش می کنه دانلود کنید ویدیو رو مطابق با اون برید جلو تا مشکلتون رفع بشه Shy

فایل‌های پیوست

دانلود Eclipse.mp4

نام فایل Eclipse.mp4
نوع فایل .mp4
دفعات دانلود 162
اندازه 2.35 MB
ارسال کننده فایل s.saeid
فهمیدن بهتر از دانستن است.
پاسخ

بله بسیار ممونم من فکر کردم اون پکیجی که برای اکلیس گذاشته شده بود کافی نیست و باید دوباره JDK رو به طور جداگانه ددانلود کنم ... نمیدونستم باید فضای مورد نیاز رو توی کانفیگ تغییر بدم تا برنامه برای سیستمم تعریف شده باشه عدد رو به 256 تغییر دادم و نصب شد ! خیلی ممنون!
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان