انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبدیل بازی پلی استیشن به اندروید

با سلام.میخواستم بدونم چه جور بازی سونی مثل کراش که تو بازار هستو به اندروید تبدیل میکنن.با نرم افزارش epsxe میتونم اجرا کنم ولی نمیتونم به فایل apk تبدیل کنم یا براش یه صفحه شروع درست کنم که کاربر بعد از کلیک وارد بازی بشه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

پاسخ

(۱۳۹۴/۰۵/۲۲, ۱۲:۲۵ ق.ظ)jjcomg6 نوشته: با سلام.میخواستم بدونم چه جور بازی سونی مثل کراش که تو بازار هستو به اندروید تبدیل میکنن.با نرم افزارش epsxe میتونم اجرا کنم ولی نمیتونم به فایل apk تبدیل کنم یا براش یه صفحه شروع درست کنم که کاربر بعد از کلیک وارد بازی بشه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

سلام دوست عزيز من هم مثل شما دنبال همین هستم و به این نتیجه رسیدم که با سورس تبدیل بازی های پلی استیشن به apk این کارو کردن و بازی به صورت image هست و اجرای به عهده شبیه ساز Epsx هست ولی متاسفانه تو بازار يه سری سود جو به نام های گروه برنامه نویسی کیهان و یاسمن طوری جلوه دادن که بگن بازی ساخت ماست، و ملت عوام ما هم رفتن کامنت دادن مرسی از اینکه این بازی رو ساختید و یا کامنت دادن گرافیک رو بالا ببرید! بنده خداها خبر ندارن بازی رو کسی ديگه چندین سال پیش ساخته اينا فقط با تبدیل سورس به فایل اندروید تبدیل کردن، بگذریم از زرنگی این افراد و سادگی ملت! ولی برای به دست آوردن برنامه تو گوگل سرچ کن سورس تبدیل بازی های پلی استیشن یک به اندروید، خیلی سایت ها میاره که پولی باید خریداری کنید توش آموزش هم هست میتونی بازی خودت رو برداری یک سره تبدیل به apk کنی مثل همونا که تو بازار هست
پاسخ

سلام یه سورس آماده هست برای اینکار از اون روش استفاده میکنن 
سورس تبدیل بازی های پلی استیشن به اندروید 
در اکثر سایتا هست 20هزار میفروشنش 
اگه کسی خواست 
من10هزار میفروشم سورس هم خارجیه 

10 هزار تومن Heart
خرید و دانلود

Iran Iran Iran

لینک خرید توسط admin حذف شد.
برای امنیت کاربران، لینک های خرید مستقیم حذف می شوند.
تبلیغات فروش محتوا باید مربوط به یک وب سایت بوده و همچنین صرفا در یک موضوع معرفی شوند.
تا چنانچه کاربران شکایتی از محتوا داشتند، بتوانند از وب سایت مورد نظر شکایت کنند.
HB Heart
پاسخ

(۱۳۹۶/۰۲/۱۳, ۱۱:۵۳ ق.ظ)kiumars1997@gmail.com نوشته: سلام یه سورس آماده هست برای اینکار از اون روش استفاده میکنن 
اگه کسی خواست 

10 هزار تومن Heart
خرید و دانلود

Iran Iran Iran

تبلیغات فروش محتوا باید مربوط به یک وب سایت بوده و همچنین صرفا در یک موضوع معرفی شوند.
تا چنانچه کاربران شکایتی از محتوا داشتند، بتوانند از وب سایت مورد نظر شکایت کنند.
سلام من کد رو میخرم لطفا به ایدی زیر پیام بفرستید(تلگرام)
@Amir13832020
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

(۱۳۹۸/۱۰/۱۰, ۱۱:۱۲ ق.ظ)Amir_bestminer نوشته:
(۱۳۹۶/۰۲/۱۳, ۱۱:۵۳ ق.ظ)kiumars1997@gmail.com نوشته: سلام یه سورس آماده هست برای اینکار از اون روش استفاده میکنن 
اگه کسی خواست 

10 هزار تومن Heart
خرید و دانلود

Iran Iran Iran

سلام من کد رو میخرم لطفا به ایدی زیر پیام بفرستید(تلگرام)
@Amir13832020
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان