انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دریافت تعداد مشخصی از آبجکت ها از سرور (load چند مرحله ای ListView) (در اندروید)

دریافت تعداد مشخصی از آبجکت ها از سرور (load چند مرحله ای ListView) (در اندروید)

باسلام خدمت استادان گرامی،
دوستان من یک سوال درباره ی نحوه ی تعریف auto listView دارم!
در بازار،یا مایکت یا حتی فروشگاه کلیدستان بعد از دریافت مثلا 10 آیتم از سرور وقتی به پایین اسکرول میشه دوباره درخواست به سرور ارسال میشه و مثلا 10 آیتم بعدی گرفته میشه!

میشه خواهش کنم یک نفر توضیح بده چطوری این قابلیت رو تعریف کنم که به خوبی کار کنه؟!
لطفا به فایل ضمیمه هم دقت کنید

فایل‌های پیوست

عکس(ها)

پاسخ

سلام.
پروژه اندروید موجود در کلید زیر می تواند الهام بخش باشد :

کلید شماره 3106

باید عملیات های مربوط به دریافت اطلاعات از سرور اینترنتی را در روش های (methods) موجود در آن قرار بدهید. 
همچنین باید تعداد کل item ها از سرور (به همراه همان اطلاعات item ها) دریافت شود و بر اساس آن، محدودیت برای تعداد item ها قرار بدهیم (زیرا پروژه اندروید مورد نظر تا بینهایت item می سازد).

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط abofazeli ، شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان