انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه دیتابیس سبب کاهش سرعت برنامه اندروید میشود؟

سلام.
من ی دیتابیس با 130 رکورد و 25 ستون دارم و حجم کلش 300کیلوبایت میباشد اما سبب کندی برنامه شده چون وقتی با دیتابیس کوچکتری برنامه رو شروع میکنم مشکلی توش نیست.
لطفا کمکم کنید که چگونه این مشکل و حل کنم.
پاسخ

سلام.
پایگاه داده شما خیلی بزرگ نیست که بخواهد مشکل خاصی داشته باشد. 
ابتدا باید چند مورد را بررسی کنیم.
شما چه نوع اطلاعاتی را در پایگاه داده (database) ذخیره کرده اید ؟ منظورم این است که اطلاعات ذخیره شده، اطلاعات مربوط به یک سری متن ساده هستند یا اطلاعات متناظر با فایل هایی مثل عکس و ... که به صورت متن متناظر، آنها را در پایگاه داده ذخیره می کنیم (و نیاز به پردازش هایی برای نمایش دارند) ؟
همچنین فراخوانی اطلاعات را با چه query انجام می دهید ؟ کد آن را ذکر کنید.
نمایش چگونه است ؟ شاید دفعه دوم،چون تعداد ردیف هایی از جدول که فراخوانی کرده اید زیاد بوده، هنگام نمایش، بیشتر زمان برده است، زیرا ممکن است که مرحله نمایش اطلاعات است که بیش از حد طول می کشد (متناسب با تعداد ردیف های فراخوانی شده)، نه هنگام فراخوانی اطلاعات از پایگاه داده.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

بله من ی دکمه ساختم که فهرست رو نشون میده این فهرست شامل 130 موضوع میباشد یعنی به تعداد رکوردام.من تو این دکمه تمام سرفصل را فراخوندم و تو یه لیست ویو تو ی اکتیویتیه دیگه ریختم. شاید همئنطور که گفتید مدت زمان برای نمایش تمام اونا طول بکشه. خب من چیکار کنم که که مدت زیادی طول نکشه.؟ 
 من تولیست ویو تمام سرفصل ها 132 و تمام id های متناظر باسرفصل هارو قرار دادم
پاسخ

کدهای خود را با کدهای برنامه نویسان دیگر مقایسه کنید که مرحله ای را به صورت اضافه و یا به صورت تکراری اجرا نکرده باشید.
همچنین نگاهی به لینک زیر بیندازید :

http://stackoverflow.com/questions/71972...on-android

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان