انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست سورس یک پروژه کامل اندروید

سلام
در این مدت که به این سایت امدم باید بگم واقعا عالیه و من ک سایت های مختلفی رو دیدم به نظرم این سایت بهترینه .فقط یک درخواست دارم این که سورس وapk توضیحات مختلف وجود دارد و قابل دانلوده خیلی خوبه اگر امکان داشته باشد سورس یک پروژه کامل اندروید را نیز قرار بدهید تا دانلود کنیم و به بررسی کدها بپردازیم .بنظرم برای من و افرادی مثل من که تازه کار هستیم خیلی مفیده .
با تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط admin

سلام.
خیلی ممنون. 
درخواست شما را بررسی می کنم، بنابراین طی چند روز آینده (حداکثر تا 1 هفته آینده) به همین موضوع سر بزنید. البته هیچ قولی نمی دهم، ولی سعی می کنم یک راهکار برای شما و سایر دوستان ارائه کنم.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط atadarvishnya ، zanyyy

سلام.
در حال حاضر توصیه می کنم در اینترنت جستجو کنید چون مواردی وجود دارد که برخی توسعه دهندگان، اقدام به فروش کدهای کامل برنامه اندروید خود می کنند. چنانچه تصمیم بگیریم کدهای کامل از پروژه های اندروید را در سایت قرار دهیم، با بررسی هایی که انجام دادم (در مورد کامل بودن، چگونگی ذخیره محتوا، راهنماهای لازم و ...)، باید یک سری راهنما و امکانات خاص نیز برای آنها در نظر گرفته شود، که متاسفانه فعلا در حال توسعه بخش های دیگری از سایت کلیدستان هستیم و نمی توانیم بر روی آن تمرکز کنیم (به دلیل کمبود وقت). بنابراین شما بهتر است که با جستجو، انواع پروژه ها را بررسی کنید و ببینید که کدامیک برای شما بهتر است. چون مثلا یک پروژه بر اساس ذخیره اطلاعات در پایگاه داده است، یکی با استفاده از فایل های متنی، برخی با استفاده از ذخیره اطلاعات در فایل های HTML و ... . مثلا برای کسی که دوست ندارد با پایگاه داده کار کند، پروژه کاملی که بر اساس پایگاه داده باشد، مفید نخواهد بود. بنابراین این موارد را نیز در نظر داشته باشید. 
شاید در آینده، فرصت مناسبی برای این منظور فراهم شود، ولی فعلا توصیه می کنم در اینترنت جستجو کنید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

سلام خیلی ممنون.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

سلام  دوست عزیز ، به نظرم شما در ابتدا باید آموزش های اولیه رو دیده باشید ، و حداقل موارد برنامه نویسی اندروید را یاد گرفته باشید  فرض کن الان داری یک سورس کد رو بررسی می کنی باید بدونی که مثلا  کار کدوم بخش چیه و اصلا پوشه ها برای چیه و .....  به نظرم تا ورودی اطلاعات نداشته باشی نمیتونی تجزیه و تحلیل کنی و احتمال داره حتی منصرف بشی از یادگیری اندروید و برنامه نویسیش ، حتما هم از آموزش های ویدئوی شروع کن ، ایشا... موفق باشی 
پاسخ

(۱۳۹۳/۱۰/۱۵, ۰۶:۲۸ ب.ظ)'atadarvishnya' نوشته:  سلام
در این مدت که به این سایت امدم باید بگم واقعا عالیه و من ک سایت های مختلفی رو دیدم به نظرم این سایت بهترینه .فقط یک درخواست دارم این که سورس وapk توضیحات مختلف وجود دارد و قابل دانلوده خیلی خوبه اگر امکان داشته باشد سورس یک پروژه کامل اندروید را نیز قرار بدهید تا دانلود کنیم و به بررسی کدها بپردازیم .بنظرم برای من و افرادی مثل من که تازه کار هستیم خیلی مفیده .
با تشکر

سلام دوست عزیز من لینک زیر رو به شما پیشنهاد میکنم
http://openandroid.ir/?p=214

پاسخ

دوستان گرامی خیلی ممنون از راهنمایی های خوبتون
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان