انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت رمز ورود برای گوشی java

سلام:
از کسانی که تجربه برنامه نویسی دارند یک سوال داشتم
ایا برای گوشی های جاوا میتوان یک برنامه قفل ساخت که بعد از نصب کردن ان برنامه داخل گوشی در صفحه اول گوشی یک صفحه ای ظاهر گردد که  فقط با دادن  رمز عبور بتوان داخل منوی گوشی شد؟؟؟
چنین برنامه ای را در اینترنت جستجو کردم پیدا نشد
برای همین آمدم اینجا ببینم ایا اصلا همچین برنامه ای را می شود برای سیستم عامل جاوا ساخت یا نه؟
ممنون میشم اگر پاسخ بدین
پاسخ

کسی نیست جواب سوالمو بده؟

پاسخ

سلام دوست عزیز.
بهتره نگیم java ، چون دیگر اکثریت گوشی ها یا اندرویدی هستند یا ios ، البته فکر می کنم نظورتون همون اندروید بود که بر اساس java است (کاربران ممکنه گبج بشن). 
با برنامه هایی اندرویدی که بنده دیده ام، بله می شود، ولی اطلاعی از چگونگی کدنویسی آنها ندارم.
تنها محدودیت در اندروید، خود محدودیت هایی است که گوگل گذاشته است، که با root کردن گوشی می توان آنها را دور زد (یعنی حتی اگر گوگل هم این امکانات را محدود کرده باشد، می توان آنها را برای گوشی های root شده، انجام داد).

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

قبول دارم الان دیگه گوشی های جاوا کم پیدا میشود
ولی من برای یک کاره خاصی میخوام که این برنامه رو برای گوشی جاوا بنویسم
فقط خواستم قبلش بدونم که ایا همچین برنامه ای اگه بسازم سیستم عامل جاوا که بر روی گوشی ها نصب است ساپورت میتونه بکنه؟

پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان