انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ثبت دامنه در هاست !!!!!!!!!!!!

سلام.
من یه دامنه از https://www.nic.ir خریدم--- 16 هزار
یه هاست هم از همونی که در پیام خصوصی گفتید(هاستیران--از نوع لینوکس) خریدم--65هزار تومن

خدا رحم کنه بعد از این رو---اول کار80تومن رفت تو پاچه من
حالا میخوام دامنه رو تو هاست وارد کنم
ارور زیر رو میده

نقل قول:Sorry, cannot determine nameserver IPs. Please make sure that the domain is registered with a valid domain registrar.
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم Heart
تو میکروکنترلرها امری بود در خدمتیم Blush
پاسخ

سلام.
شما باید DNS ها را برای دامنه ثبت کنید.
چون دامنه ir گرفته اید، باید DNS ها را در همان سایت www.nic.ir ثبت کنید (ربطی به کنترل پنل هاست ندارد).
بنابراین باید دو آدرس DNS از شرکتی که هاست خریده اید دریافت کرده و در سایت  www.nic.ir برای دامنه مورد نظر، وارد نمایید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

(۱۳۹۲/۱۲/۲۵, ۱۱:۵۳ ب.ظ)'admin' نوشته: سلام.
شما باید DNS ها را برای دامنه ثبت کنید.
چون دامنه ir گرفته اید، باید DNS ها را در همان سایت www.nic.ir ثبت کنید (ربطی به کنترل پنل هاست ندارد).
بنابراین باید دو آدرس DNS از شرکتی که هاست خریده اید دریافت کرده و در سایت  www.nic.ir برای دامنه مورد نظر، وارد نمایید.

رفتم نو سایته
نیم سرور و آی پی رو هم وارد کردم اما آی پی رو فبول نمیکنه
تو پنل مدیریت سایت هم که میخوام دامنه رو اضافه کنم ارور میده

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم Heart
تو میکروکنترلرها امری بود در خدمتیم Blush
پاسخ

تا اونجایی که من می دونم، وارد کردن همون نیم سرور کافیه.
در کنترل پتل هاست هم نیازی به وارد کردن دامنه نیست.
دقت کنید که پس از تغییر این تنظیمات، ممکن است تا 2 یا 3 روز طول بکشد تا در کل اینترنت تنظیم شوند (ولی معمولا بعد از چند ساعت تا 1 روز، می توانید خودتان تغییرات را مشاهده کنید).
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان