انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین حالت من پیشرفته

پلاگین حالت من پیشرفته

سلام.
نام پلاگین : پلاگین حالت من پیشرفته

توضیحات : کاربر می تواند یک حالت را برای خود انتخاب کند (مثل خوشحال، غمگین، عصبانی و ...) و یک تصویر متناسب با آن انتخاب، در کنار ارسال های کاربر، نمایش داده می شود. دقت شود که تصاویر مربوط به حالت من، به زبان انگلیسی می باشد :

منبع :
http://mods.mybb.com

فایل‌های پیوست

دانلود 3420-1331150896-MoodManager.zip

نام فایل 3420-1331150896-MoodManager.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 273
اندازه 209.14 KB
ارسال کننده فایل admin
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط md3848

پلاگین حالت من پیشرفته

آقا دستت درد نکنه
ولی من یه سری عکس دارم میخوام جایگزین کنم که این مسئله ای نیست
ولی
میخوام اون حالت ها رو فارسی کنم(مثلا به جای angry بزارم عصبانی)

چیکار کنم؟؟؟؟

تو فایلاش گشتم کدی برا تغییر پیدا نکردم (کدی که مربوط به نام های این عکس ها باشه)
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم Heart
تو میکروکنترلرها امری بود در خدمتیم Blush
پاسخ

پلاگین حالت من پیشرفته

اگر به درون فولدربندی پلاگین نگاه کنید، یک فولدر شامل عکس های مربوط به حالت ها می باشد، تنها کافی است که عکس های جدید (و البته با کلمات فارسی) را جایگزین آنها کنید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط md3848 ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان