انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نداشتن بخش ساختن پروژه اندروید در eclipse

سلام و خسته نباشید به انجمن کلیدستان.من تازه تو این سایت عضو شدم و خیلی در برنامه سازی مبتدی ام.من از سایتی که در آموزش دانلود eclipse اومده نتونستم این برنامه رو دانلود کنم،این برنامه رو از ی سایت ایرانی دانلود کردم.ولی متاسفانه توی بخش ساخت پروژه،اندروید نداره Sad  
میخواستم ببینم میشه کاریش کرد؟مشکل اصلی من کمبود حجم دانلودمه Sad
توروخدا جواب بدید.مرسی 
پاسخ

سلام.
شما SDK Manager را نصب کرده اید ؟
اگر نصب کرده اید، درون پنجره برنامه eclipse ، در منوها به مسیر زیر بروید :

کد:
Window -> Preferences-> Android

سپس بر روی گزینه Browse کلیک کرده و فولدر محل نصب SDK Manager را انتخاب کنید.
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

مرسی ادمین جان مشکل حل شد.فقط من نتونستم بخشی که آموزش ساختن نرم افزارو داده تو سایت پیدا کنم.(البته نه اون دو اکتیویتیه)
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

خواهش می کنم. 
منظورتون از بخش آموزش ساختن نرم افزار دقیقا چیه ؟
چند مبحث هست که به صورت ساخت یک برنامه اندروید کامل نوشته شده اند و حتی فایل های آماده پروژه و فایل apk نهایی نیز، در انتهای آنها، برای دانلود قرار داده شده است.
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان