انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت برنامه اندرویدی با Dreamweaver

ساخت برنامه اندرویدی با Dreamweaver

اول بگم که گیج شده بودم که این مطلبو کجا بذارم چون از یه طرف مربوط به برنامه نویسی اندروید میشه و از طرف دیگه به نرم افزار Dreamweaver ارتباط پیدا میکنه
فکر نمی کنم کسی سایت کلیدستان اومده باشه و ندونه نرم افزار Dreamweaver چیه
نرم افزار محبوب شرکت ادوب برای ساخت انواع وبسایت
حالا کی فکرشو میکرد که با همین نرم افزار میشه برنامه اندروید و ایفون درست کرد و انتشار داد!
در واقع شما باید وارد بخش jQuery Mobile بشید تا بتونید به راحتی برای سیستم عامل اندروید و ios برنامه بنویسید
فکر نمیکردم که این موضوع اینقدر مهم باشه تا زمانی که فهمیدم برنامه های ساخته شده توسط این نرم افزار چقدر قابلیت های جالب و ظاهر ساده و زیبا دارن و بسیاری از برنامه های ایرانی و خارجی توسط این نرم افزار ساخته شدند!
حالا نمیخوام پای بازی رو وسط بکشم ولی Dreamweaver بهترین نرم افزار برای ساختن برنامه هایی است که محتوای اصلی ان ها مطلب هست.مثل انواع اس ام اس و پیامک و مطالب اموزشی طولانی و کتاب ها
و جالبه بدونید که ظاهر برنامه هایی که توسط این نرم افزار ساخته میشه داد میزنه که با چی ساخته شده!
عکس زیر رو نگاه کنید

نقاطی رو که مشخص کردم کاملا معلوم میکنه که توسط دریم ویور برنامه نویسی شده
من بازی رو نمیدونم ولی مطمئنا ایکلیپس برای مطالب زیاد خوب نیست پس اگه برنامه ای با محتوای اموزشی و
متنی میخواهید بسازید از دریم ویور استفاده کنید
برای ساخت انواع دیکشنری و دیتابیس هم استفاده میشه
امید وارم اموزش های این نرم افزار در مورد برنامه نویسی اندروید به سایت کلیدستان اضافه بشه
تا اون موقع میتونید از اموزش زیر استفاده کنید
Building Android and iOS Apps with Dreamweaver
Smile بیایید دنیا را بسازیم نه با دنیا بسازیم Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، حامد ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان