انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه نمایش هنگام نوشتن مطلب

با سلام
همون اولا که انجمن سایت کلیدستان افتتاح شده بود ما هنگام نوشتن مطلب همون چیزی رو میدیدیم که وقتی مطلب رو ارسال میکردیم مشاهده میشد برای مثال وقتی رنگ یک کلمه رو قرمز میکردیم همون لحظه قرمز میشد اما حالا
بصورت کد html نوشته میشه مثلا من وقتی کلمه kelidestan رو قرمز میکنم و اندازشو بزرگ میکنم بصورت کد زیر نوشته میشه:
کد:
[size=large][color=#FF0000]kelidestan[/color][/size]

اینطوری هنگام نوشتن مطلبی خیلی اذیت میشیم و همش باید روی پیش نمایش کلیک کنیم
مثلا فکر کنید من بخوام یه متن رنگارنگ و با اندازه های مختلف بنویسم.کلا قاطی میکنم
یا برای لینک که خیلی لازمه ولی هربار ادرس لینک به همراه تگ url مینویسه
یا مثلا وقتی میخوایم یه کد بنویسیم باید یه بار روی دکمه کد کلیک کنیم تا تگ code بیاد
و برای پایانشم باید دوباره روش کلیک کنیم

از مدیر محترم خواهش میکنم ادیتور رو درست کنید تا مانند قبل بشه
Smile بیایید دنیا را بسازیم نه با دنیا بسازیم Smile
پاسخ

سلام.
ممنون از تذکرتون.
بله ادیتور قبلی دارای مزایای بسیاری بود، اما متاسفانه هنگام کپی کردن ((کد)) خیلی اذیت می کرد. مثلا وقتی مقداری کد متلب رو درون ادیتور کپی می کردیم، فاصله های بین کدها رو بر می داشت که باعث میشد خوانایی کدها از بین بره.
همچنین هنگامی که دوباره قصد داشتید یک ارسال را ویرایش کنید، بخشی از کدها به هم میریخت و عملا مجبور میشدیم که دوباره آنها را تغییر دهیم.
سعی می کنم نسخه های جدید آن ادیتور را بررسی کنم و اگر مشکلات برطرف شده بود، دوباره همان ادیتور را نصب می کنم.
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ali ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان