انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایتی برای دانلود کدهای آماده متلب و سایر زبان های برنامه نویسی

سلام.
در سایت زیر می توانید کدهای آماده برای متلب و سایر زبان های برنامه نویسی را دانلود کنید :

http://www.codeforge.com
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ali

سلام

من نمیتونم از این سایت کد رو دانلود کنم

بهم خطا میده

You don't have enough points for downloading this file, you can obtain points by:
1) Clicking here to submit source code projects to earn more points (after our review)
2) Clicking here to make a donation and get points immediately
پاسخ

سلام.
بله در این سایت باید ابتدا تعدادی فایل رو آپلود کنید و پس از به دست آوردن امتیاز لازم، می توانید فایل مورد نظرتان را دانلود نمایید.
من خودم فایلی رو میخواستم که تنها در این سایت موجود بود. یعنی واقعا زیاد زمان گذاشتم که توی سایت دیگری پیدا کنم، اما نبود. در نتیجه با همین روش، از این سایت، دانلود کردم.
اصلا به خاطر همین روش، این همه فایل های مختلف دارد.
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

سلام

کسی میتونه کد لینک زیر رو دانلود کنه؟

https://www.codeforge.cn/read/283377/sug2mam.m__html
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان