انجمن سایت کلیدستانکاربرد پرده های کلاسیک در منزلزمان کنونی: ۱۳۹۹/۰۵/۱۸، ۰۴:۴۲ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: bade
آخرین ارسال: bade
پاسخ 1
بازدید 66

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاربرد پرده های کلاسیک در منزل

کاربرد پرده های کلاسیک در منزل

#1
برای انتخاب پرده کلاسیک برای اتاق نشیمن با استفاده از اشیای عتیقه، می توانید از پرده هایی استفاده کنید که باید مطابقت داشته باشند.

آستر پرده یکی دیگر از افزونه های اختیاری است و از آنها برای فراهم کردن سطح تطبیق پذیری بیشتری برای پرده های شما استفاده می شود. آسترهای پرده، ویژگی های دارند به عنوان مثال، آنها ممکن است حرارتی یا مانع از سر و صدا باشند.

پرده های کلاسیک برای فضاهایی با دکوراسیون آنتیک مناسب می باشند و انواع مختلفی دارند.

هزینه پرده های کلاسیک با توجه به نوع آنها دارای تفاوت است. اگر قصد دارید فضای خانه خود را به صورت کلاسیک طراحی کنید پرده ها نیز باید با آنها همخوانی داشته باشد.

این نکته را در نظر بگیرید که پرده کلاسیک شما باید با رنگ مبل های کلاسیک شما همخوانی داشته باشد تا ناهماهنگی بوجود نیاید. منظور از هماهنگی طرح و رنگ این نیست که لزوماً مبلمان شما با پرده همرنگ باشد. بلکه منظور این است که از رنگ هایی استفاده کنید گه مکمل هم باشند و در کنار هم فضای گرمی را ایجاد کنند.

جنس پرده کلاسیک:
پرده های کلاسیک تنوع زیادی دارند. جنس پرده را شما با توجه به اندازه و شکل پنجره انتخاب می کنید. پرده های والاندار که از جنس مخمل هستند طرفداران زیادی دارند اما این نوع پارچه برای فضاهای بزرگ کاربرد بیشتری دارد.

در فضاهایی که کوچکتر است استفاده از والان های حریر و پارچه های سبکتر مرسوم است و زیبایی بیشتری به محیط می بخشد.

بهتر است پرده کلاسیک خود را با توجه به فضای خود انتخاب کنید. اگر انتخاب درستی انجام ندهید دکوراسیون محیط شما ناهماهنگ می شود و آرامش شما را به میزند.

طرح پارچه برای دوخت پرده کلاسیک نیز بسیار اهمیت دارد چرا که در صورت درست انتخاب نکردن طرح پارچه زیبایی پرده شما بسیار پایین می آیید. بهتر است طرح پارچه خود را با توجه به فضا و متراژ محیط انتخاب کنید. اگر متراژ بزرگ بود از پارچه های طرحدار و اگر فضا کوچکتر بود از پارچه هایی با طرح های ساده تر استفاده کنید.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان