انجمن سایت کلیدستان


رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبلیغات به وسیله تابلو مغازه

تبلیغات به وسیله تابلو مغازه

#1
Star 
تشریح رسانه ی تبلیغات به وسیله تابلو مغازه
تبلیغات به وسیله تابلو مغازه : فعالیت روز افزون و الگوهای فزاینده ی جابه جایی و حرکت مشتریان ، باعث افزایش مخاطبان تبلیغات محیطی که یکی از آن ها تابلو مغازه هست ، شده است .
مطالعه و شناخت الگوی زندگی مشتریان ، توانسته تبلیغات به وسیله تابلو مغازه را به رسانه ای که مبتنی بر علم بازارسازی (بازاریابی ) و هم جواری با مخاطبان است تبدیل کند .
محیط بیرون از منزل ، شامل مکان های تجاری بزرگ و مراکز خرید می شود . تبلیغ در این مکان ها ، سازندگان اگهی و مغازه دار ها را قادر می سازد که با مشتریان بالفعل یا بالقوه خود ارتباط مستقیم برقرار کنند .
تبلیغات محیطی بر سر درب مغازه ، مشتریان یا مخاطبان را در زمان هایی که در حال حرکت و جا به جایی هستند ، تحت تاثیر قرار می دهد و پیام های تبلیغاتی را روزانه در محل زندگی ، کار ، خرید ، بازی و مسافرت به انان می رساند .
[عکس: copy-right-tehranahan-300x164.jpg]تبلیغات به وسیله تابلو مغازه
رسانه تبلیغات تابلومغازه نقش یک کاتالیزور را میان جابه جایی و خرید و فروش ایفا می کند و این قابلیت را دارد که همگام با تغییرات ارتباطی عصر حاضر پیش برود .
هزینه پایین تابلو سازی و نصب تابلو در مقایسه با تبلیغ در دیگر رسانه ها ، مخصوصا با نوع توزیع تبلیغات در رسانه های عمومی و مطبوعاتی ، باعث محبوبیت روز افزون تابلوسازی شده است .
با کمک گرفتن از تکنولوژی پیشرفته ی روز ، تبلیغات به وسیله تابلو سازی از شکل کلی ارتباط در بازار خرید و فروش ، به شکل رسانه ای که مخاطب خاص را هدف قرار می دهد ، در امده است . این موضوع درهایی را برای استفاده ی بیشتر از روش های جدید در تبلیغات محیطی گشوده است .
از انجا که رسانه ی محیطی ، مثل یک زمزمه ، پیوسته در مراکز تجاری حضور دارد ، پیام خود را با قدرت در طول شبانه روز و نیز هفت روز هفته به سمع و نظر مخاطبان می رساند .
تبلیغات سر درب مغازه ، همواره در مکان هایی تعبیه می شود که بتواند مشتریان را در هرجایی که باشند و در هر زمانی تحت تاثیر قرار دهد .
به طور معمول ، تبلیغات و داشتن تابلویی جذاب ، خیره کننده و برند شده ، به مردمی که در حال خرید از مراکز تجاری هستند یاداوری می کند که فلان نام تجاری ، فلان فروشگاه و یا سرویس خدمات دهی ، انتخاب های خوب و قابل دسترسی ای هستند .
خاطر نشان میشود که بیست نام تجاری برتری که به شیوه ای موثر از تبلیغات محیطی استفاده کرده اند ، همگی جزو فهرست پانصد شرکت پردرامد دنیا هستند .
از ابتدای قرن بیستم ، دست اندر کاران تبلیغات محیطی و تابلو سازی ، امتیاز و امکانات مکانی ای را ارائه کرده اند که همگام با رشد شهر ها ، سرتاسر ایالات متحده امریکا فراگیر شده است .
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان