انجمن سایت کلیدستان


رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی لبخند هالیوودی

طراحی لبخند هالیوودی

#1
طرح لبخند هالیوودی
 
و چگونگی داشتن یک لبخند زیبا  
احتمالاً تا به حال در رسانه‌ها و یا شبکه‌ های مجازی با اسم طرح لبخند هالیوودی روبرو شده‌اید. اگر دوست دارید بدانید طرح لبخند هالیوودی چیست پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را دنبال کنید.
چیست؟
سال‌ها قبل در برنامه‌ های تلوزیونی و تهیه فیلم‌ های سینمایی برای اینکه بازیگران و یا خبرنگاران چهره‌ای زیبا داشته باشند گریم کننده‌های امریکایی رو به استفاده از روکش‌های دندانی آوردند تا لبخندی جذاب را به بازیگران و هنر پیشه‌ها هدیه کنند. این طرح لبخند بعدها به طرح لبخند هالیوودی معروف شد. گریم کننده‌ها برای این کار از روکش‌هایی با جنس آکریل استفاده کردند. این روکش‌ها بر روی دندان‌های بازیگران چسبانده می‌شد و پس از گذشتن چند ساعت قابل جدا کردن بود، همین عمل باعث شد تا بازیگرانی که رو به عمل‌های زیبایی می‌آوردند به غیر از دیگر اجزاء صورت و موی سر به دندان‌های خودشان نیز اهمیت دهند و رو به عمل‌های پرشمار برای زیبایی دندان‌هایشان بیاورند و به اصطلاح از طرح لبخند هالیوودی استفاده کنند. از جمله بازیگران معروف هالیوودی که دست به زیباسازی دندان‌هایشان زده‌اند بن افلک، نیکلاس کیج، جورج کلونی، برت پیت، تام کروز و کاترین زنا جونز را می‌توان نام برد.
آشنایی با عمل زیباسازی لبخند
اگر چه طرح لبخند هالیوودی در ابتدا تنها برای مقبولیت یافتن ستاره‌های سینما بود ولی اندک اندک بین عامه مردم نیز جا افتاد که برای زیبایی دندان خود اهمیت بیشتری قائل شوند. اگر چه برخی از افراد از طرح لبخند هالیوودی به عنوان یک عمل زیبایی اندام نام می‌برند ولی اهمیت دادن به سلامتی دندان‌ها و زیبایی آنها را به هیچ عنوان نمی‌شود یک عمل زیبایی اندام نامید. زیرا دندان‌ها از اهمیت بالایی برای انسان‌ها برخوردار هستند و عضوی پر کاربرد در بدن به شمار می‌روند.
با این حال خیلی از افراد دوست دارند که در کنار دندان‌هایی سالم لبخندی زیبا نیز داشته باشند. برای داشتن طرح لبخند هالیوودی باید دندان‌ها دقیقاً در کنار هم قرار گرفته و سطحی یکسان داشته باشند. بعلاوه سفیدی دندان‌ها نیز اهمیت بالایی دارند. رنگ سفید دندان به داشتن لبخندی زیبا کمک می‌کند. سوال اینجاست، چگونه می‌توانیم یک طرح لبخند هالیوودی داشته باشیم؟
مراحل عمل طرح لبخند هالیوودی
اگر جزء آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید در کنار دندان‌هایی سالم، لبخندی زیبا نیز داشته باشید قدم اول مراجعه به یک دندانپزشک متخصص است. گروه تخصصی دندانپزشکی میمنت در شمال تهران این آمادگی را دارد تا در این امر بهترین مشورت‌ها را به شما ارائه دهند. اگر قصد دارید طرح لبخند هالیوودی داشته باشید در اولین مراجعه به دندانپزشکی، پزشک مربوطه با بررسی وضعیت فک و دندان‌های شما مشخص می‌کند که آیا می‌توانید از این عمل استفاده کنید و یا خیر. پس از بررسی اولیه قدم بعد بررسی سطح سلامت دندان‌ها است. قبل از اینکه بخواهید طرح لبخند زیبا داشته باشید باید دندان‌های سالمی داشته باشید. اگر دندان‌ها دچار پوسیدگی شده باشد و یا از یک بیماری دهان و دندان رنج می‌برید باید به درمان بیماری بپردازید و دندان‌هایی که دچار پوسیدگی شده‌اند را پر کنید و پوسیدگی موجود را برطرف نمایید.
پس از آن لازم است طرح لبخندهای متفاوت را امتحان کنید تا قبل از اینکه دست به خرج کردن پول بیشتری بزنید مطمئن شوید که نتیجه نهایی همان چیزی است که به دنبال آن هستید. طرح لبخندهای متفاوتی وجود دارد که طرح لبخند هالیوودی تنها یکی از طرح‌هایی است که می‌توانید از آن برای زیبایی استفاده کنید. اگر مطمئن شدید که خواستار طرح لبخند هالیوودی هستید مرحله بعد سفید کردن سطح دندان‌ها است. در این مرحله سایه‌ دندان‌ها از بین رفته و سطح دندان‌ها زیبایی شگفت‌ آوری پیدا خواهد کرد. مرحله بعد احتمالاً تراش دادن سطح‌های اضافی دندان است. در این مرحله با توجه به ویژگی فک و دندان گاهی لازم است سطح شش تا هشت دندان جلویی تراش داده شود.
پس از تراش دادن سطوح اضافی یک ونیز موقتی برای دندان‌های شما طراحی شده و بر روی دندان‌ها قرار می‌گیرد. پس از چند روز در مراجعه بعدی و اطمینان یافتن از ظاهر طرح لبخند هالیوودی ونیز مورد نظر با ونیز دائمی جایگزین خواهد شد. مسئله مهم در عمل طرح لبخند هالیوودی مراقبت‌های پس از عمل زیبایی است. لازم است پس از این بیشتر مراقب دندان‌هایتان باشید. به طور مرتب از مسواک، نخ دندان و مواد سفید کننده استفاده کنید. و تقریباً هر شش ماه یکبار به نزد پزشک متخصص خود بروید.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان