انجمن سایت کلیدستان


رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید لباس نوزاد

خرید لباس نوزاد

#1
[/url]
[url=http://sabzabibaby.com/]خرید لباس نوزاد

 
در خرید لباس نوزاد باید به نکات زیادی دقت داشته باشید. فارغ از پسرانه یا دخترانه بودن لباس، توجه به رنگ، طرح و جنس پارچه استفاده شده اهمیت ویژه‌ای در خرید لباس نوزاد دارد. ما امروز در «فروشگاه سبز آبی» قصد داریم شما را با اندازه‌های مهم جهت سهولت در خرید لباس نوزاد آشنا کنیم. با ما همراه باشید.
 
ما امروز در «فروشگاه سبز آبی» قصد داریم شما را با اندازه‌های مهم جهت سهولت در خرید لباس نوزاد آشنا کنیم. با ما همراه باشید
در خرید لباس نوزاد باید به نکات زیادی دقت داشته باشید. فارغ از پسرانه یا دخترانه بودن لباس، توجه به رنگ، طرح و جنس پارچه استفاده شده اهمیت ویژه‌ای در خرید لباس نوزاد دارد. یکی از مهمترین و مورد توجه ترین نکته در انتخاب و خرید لباس نوزاد، سایز آن است.
می‌دانیم که نوزاد موجودی رو به رشد است و از روز اولی که به دنیا می آید تا 18 الی 24 ماهگی، سایز بدنش رو به رشد و بزرگتر شدن می گذارد. گذشته از این، بسته به اینکه نوزاد شما اصولاً دارای جثه ریز یا درشت و یا قد کوتاه یا بلند، باشد بر روی سایز و خرید لباس نوزاد تاثیر می‌گذارد. پس علاوه بر سن، وضعیت جسمی نوزاد نیز (قد و وزن)، بر روی انتخاب لباس مناسب برای وی اثرگذار است.
 
آشنایی با سایز ها جهت خرید لباس نوزاد، کمک بی نظیری به شما در این زمینه می‌کند. در دنیا استاندارد مشخصی برای سایز دهی و خرید لباس نوزاد، وجود دارد. جدول زیر بهترین وسیله معرفی و آشنایی با این استاندارد و سایزهای مختلف برای موفقیت در خرید لباس نوزاد است.
این جدول در جهت شناخت انواع سایزها برای خرید لباس نوزاد، کمک قابل توجهی به شما می‌کند. پیشنهاد می گردد، این جدول را برش داده و تا پایان پروسه خرید لباس نوزاد و تکمیل سبد سیسمونی، همراه خود داشته باشید.
 
 
سایز  OOOOO هنگام خرید لباس نوزاد
این اندازه برای نوزادان بسیار کوچک و زودرس (حدود 2 کیلوگرم) است. بعید به نظر می رسد که یک نوزاد کامل به لباس سایز 00000 نیاز داشته باشد، بنابراین نیازی به خرید این اندازه نیست، اما اگر انتظار آن را دارید که نوزادی با ابعادی بسیار کوچک به دنیا بیاورید، توصیه می‌شود حتما یک دست لباس با همین سایز در لوازم سیسمونی‌اش در هنگام خرید لباس نوزاد قرار دهید. اگر هم واقعاً یک کودک کوچک یا زودرس به دنیا آوردید،
جای هیچ نگرانی نیست، برای خرید لباس نوزاد به مغازه‌ها یا فروشگاه‌های آنلاین بروید - بسیاری از مارک های محبوب و  لباس‌های نوزاد را در 00000 را می توانید پیدا کنید.
سایز  OOOO هنگام خرید لباس نوزاد
این اندازه برای نوزادان است (حدود 3 کیلوگرم)، اما قبل از اینکه نوزاد شما متولد شود، یک کمد لباس کامل را در این اندازه در حین خرید لباس نوزادف خریداری نکنید. شما ممکن است نوزادی با وزن 4 کیلوگرم و یا بیشتر از آن به دنیا بیاورید.
در این حالت کلیه لباس ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن بلا استفاده خواهند شد. لذا پیشنهاد می‌گردد، زمانیکه برای خرید لباس نوزاد اقدام می‌کنید، برای پر کردن کمد سیسمونی تنها چند دست لباس را در این اندازه خریداری کنید، اما فقط اصول اولیه را در حین خرید لباس نوزاد رعایت کنید. آگاه باشید که حتی اگر نوزاد شما 3 کیلوگرم باشد، در عرض یک یا دو ماه از سایز  0000 خارج خواهد شد.
 
سایز OOO هنگام خرید لباس نوزاد
این اندازه به طور کلی تا پایان دوران سه ماهگی برای نوزاد شما مناسب است. اگر معیار خود را برای خرید لباس نوزاد، وزن نوزاد قرار می دهید، این سایز برای نوزادانی با وزن شش کیلوگرم مناسب است.
سایز OO هنگام خرید لباس نوزاد
این اندازه برای نوزادان تا 6 ماهه (با حدود 8 کیلوگرم وزن) مناسب است. آنها احتمالا این اندازه را کمی طولانی‌تر از سایر نوزادان می پوشند. لباس‌های اندازه‌ی 00 احتمالا اولین لباس‌هایی هستند که کودک شما را ناراحت می‌کند، زیرا از این سن خوردن غذای جامد در نوزادان شروع م‌ شود و شروع به کشف خانه می‌کند – چهار دست و پا راه می روند، می‌خزد و مشغول به جستجوی کل محیط زندگیش می گردد. بنابراین در زمان خرید لباس نوزاد باید به این نکات در آینده دقت داشته باشید. ممکن است ایده خوبی برای سرمایه گذاری در برخی از لباس های بازی در این اندازه در حین خرید لباس نوزاد باشد (در این سن بهتر است به دنبال خرید لباس ارزان قیمت و در تعداد بیشتر برای خرید لباس نوزاد باشید.!)
 
سایز O هنگام خرید لباس نوزاد
اندازه 0 لباس به طور کلی برای نوزادان تا 9 ماهگی ساخته شده است. باز هم احتمال دارد این تمرین خوبی باشد زیرا کودک شروع به خیزش / قدم زدن / خوردن جامدات می‌کند، بنابراین خوب است که چندین لباس در این اندازه داشته باشد. کودک در این سن در آغاز راه رشد و یادگیری خود قرار دارد، بنابراین بهتر است، از شلوار و شلوارک های مناسب در این سایز به مقدار زیاد تهیه شود، تا در هنگام خزیدن و پرش آسیب جدی به آن وارد نشود. یک روش جالب این است که می‌توانید در زمان خرید لباس نوزاد، لباس را چند سایز بزرگتر انتخاب کنید تا بتوانید از لباس در ماه‌های آتی استفاده کنید.
سایز  1 هنگام خرید لباس نوزاد
اندازه لباس 1 برای نوزادان در حدود 12 ماهگی ساخته شده است. این دوران، آغاز دورانی سرگرم کننده برای خرید لباس نوزاد است! این دوران،  آغاز دوران به راه افتادن کودک است. می‌توانید به خرید لباس نوزاد در تنوع طرح‌ها و رنگ‌های زیبا و متناسب با فصول برای کودک دلبندتان اقدام کنید و با خرید لباس نوزاد متنوع و در چند طرح و تعداد، با آنها به آتلیه‌های عکاسی مختلف بروید و در ژست‌های متفاوت عکس تهیه کنید.
بنابراین شما می‌توانید برای دختر کوچک خود خریدن لباس نوزاد با دامن‌های دخترانه شکیل، ساده و زیبا را شروع کنید. تعداد لباس‌ها را در این سن افزایش دهید، چرا که بچه ها در این سن مشغول بازی می‌شوند و بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند. به همین خاطر تهیه لباس‌های مختلف در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف بسیار حائز اهمیت است.  در این مرحله شاید لازم باشد چندین بار برای خرید لباس نوزاد اقدام کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان