انجمن سایت کلیدستان


رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید سیسمونی

خرید سیسمونی

#1
خرید سیسمونی
نکاتی در رابطه با وسایل غیر ضروری سیسمونی خرید وسایل غیر ضروری سیسمونی امروزه بسیار رایج شده است و افراد با توجه به شرایط کلی حاضر به پرداخت هزینه‌های آن هستند. به‌صورت کلی برای خرید وسایل ضروری و غیرضروری نوزاد باید در ماه‌های اول اقدام به خرید سیسمونی نمود.
وسایل غیر ضروری سیسمونی
 امروز خرید سیسمونی به‌مانند تهیه جهیزیه در بین افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. در این خرید افراد با وسواس و حساسیت بالایی برای تکمیل سیسمونی اقدام به خرید می‌کنند. به‌صورت کلی خریدهای سیسمونی به وسایل ضروری و وسایل غیرضروری تقسیم می‌شوند.  خرید وسایل غیر ضروری سیسمونی برعکس تصور بسیاری از خانواده‌ها در جاهایی مثمر ثمر نیز می‌باشد. کافی است که توانایی استفاده از آن‌ها را داشته باشید. به نظر خیلی از خانواده‌ها این وسایل برای سیسمونی نیاز نمی‌باشد که این تصور کاملاً اشتباه است. در این مقاله به توضیحاتی در رابطه با برخی از وسایل غیرضروری که می‌تواند درجاهای برای افراد مفید باشد می‌پردازیم.
 
دقت در خرید سیسمونی نوزاد
در خرید سیسمونی باید واقع‌گرا باشیم و بدون در نظر گرفتن اتفاقات برای خرید مفید اقدام کنیم. مهم‌ترین نکته در خرید سیسمونی کنار گذاشتن چشم و هم‌چشمی می‌باشد و این تفکر را کنار بگذارید که آیا این وسیله ضروری می‌باشد یا غیرضروری. آنچه در خرید سیسمونی بسیار مهم می‌باشد نیاز نوزادان از جمله خرید لباس نوزادی است. چراکه نوزادی که تازه متولد می‌شود نیازمند بسیاری از وسایلی ضروری و غیرضروری می‌باشد. هیچ‌گاه تصور نکنید که وسایل ضروری همچون لباس سرویس خواب، بهداشتی و چند مورد دیگر برای نوزاد کافی خواهد بود.
شاید تصور شود بسیاری از وسایل تا یک سالگی به کار نوزاد نیاید، این‌چنین نیست می‌توان با افزایش شناخت در مورد چگونه استفاده کردن از وسایل در همان روزهای اول نیز از وجود این وسایل بهره برد. هیچ‌گاه تصور نکنید که با هزینه نکردن در رابطه با خرید وسایل غیرضروری سیسمونی می‌توانید کمک فراوانی به اقتصاد خانواده کنید. آنچه در تهیه این لوازم مثمر ثمر است وجود آن‌ها در خانه و اتاق نوزاد می‌باشد. بدون شک بسیاری از آن‌ها به کار می‌آید. در این مقاله سعی می‌کنیم به بخشی از وسایل غیرضروری که برای نوزاد و مادر او می‌تواند مفید باشد بپردازیم.
 
انواع وسایل غیرضروری سیسمونی
در این بخش میخواهیم به انواع وسایل غیرضروری سیسمونی که می‌تواند به کار بیاید ولی بسیاری از افراد این وسایل را تامین نمی‌کنند اشاره‌کنیم:
۱- کهنه‌شور یا ماشین لباسشویی نوزاد: یکی از وسایل غیرضروری که می‌تواند کارایی فراوانی مخصوصاً در روزهای اول زایمان برای مادر داشته باشد، کهنه‌شور یا همان لباسشویی نوزاد می‌باشد. شستن چندتکه از لباس نوزاد در روزهای اول زایمان برای مادر کمی سخت می‌باشد باوجود این ماشین لباسشویی کار مادر کمی راحت‌تر می‌شود.
۲- دماسنج مخصوص اتاق نوزاد: وسواسی که پدرومادر در رابطه با میزان درجه حرارت اتاق نوزاد دارند کاملاً طبیعی و به‌جا می‌باشد میزان درجه حرارت اتاق نوزاد در سلامت آن کاملاً تأثیرگذار است. نه‌تنها دماسنج یک وسیله غیرضروری نیست بلکه یک وسیله کاملاً ضروری نیزمحسوب می‌شود.
 ۳- صندلی غذای کودک: بسیاری از والدین تصوّر می‌کنند صندلی غذای کودک یک وسیله غیرضروری برای سیسمونی می‌باشد. هرگز این‌چنین نیست علاوه بر تزیین اتاق کودک، در آینده ای نزدیک و از حدود یک‌سالگی نوزاد شما از آن بهره‌مند میشود.
موارد گفته‌شده تنها بخشی از وسایلی بود که به‌ظاهر وسایل غیرضروری سیسمونی به شمار می‌رفتند ولی اگر به‌خوبی با آن‌ها دقت شود متوجه می‌شوید که همه این وسایل کارایی فراوانی دارند. دماسنج، صندلی و ماشین لباسشویی نوزاد همگی کارایی فراوانی برای مادر و نوزاد خواهند داشت.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان