انجمن سایت کلیدستان


رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی سایت شرکتی چه ویژگی هایی دارد؟

طراحی سایت شرکتی چه ویژگی هایی دارد؟

#1
در عصر امروزی یک امر مهم و ضروری برای شرکت ها، طراحی سایت می باشد تا با استفاده از طراحی سایت شرکتی،شرکت خود، محصولات و خدمات موجود در شرکت را معرفی نمایند.
ویژگی  اصلی طراحی سایت شرکتی،معرفی شرکت در دنیای اینترنت می باشد و نیز بدون داشتن محدودیت مکانی و زمانی به فعالیت خود می پردازید.
نمونه محصولات و یا خدمات خود را با توضیحات کامل تری برای مشتریان و بازدید کنندگان به نمایش می گذارید و در کنار آن می توانید امکان خرید آنلاین و از درگاههای بانکی عضو شتاب پرداخت نمایند.
طراحی سایت شرکتی به شما کمک می کند تا به جذب مخاطبان بیشتر و دیده شدن در مکانی بزرگ تر می نماید.
 در طراحی سایت با داشتن صفحه ای برای اخبار و مقالات،مشتریان خود را از آخرین رویداد ها راجب به شرکت اطلاع نمایید و نیز مقالات و اخبار های مرتبط به فعالیت های شرکت را قرار داد که با این کار باعث می شود بازدید کنندگان زمان بیشتری را در سایت بگذرانند که بازدید سایت را بالا می برد.
از ویژگی که برای بازدید کننده اهمیت دارد گزینه درباره و تماس با ما می باشد. می توانید در بخش درباره ما به معرفی مدیران و پرسنل شرکت خود بپردازید که این کار باعث می شود تا کاربران و بازدید کنندگان نسبت به شرکت اعتماد بیشتری نمایند.
همچنین در تماس با ما با قرار دادن شماره تلفن،آدرس، شبکه های اجتماعی که در آن فعالیت دارید و قرار داردن آدرس ایمیل که با مشتریان خود بطور دائم با آنها در ارتباط باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان