انجمن سایت کلیدستاننکات مهم در استفاده از گیت فروشگاهیزمان کنونی: ۱۴۰۲/۰۷/۱۲، ۰۳:۵۳ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: aylin.saeidy
آخرین ارسال: aylin.saeidy
پاسخ 1
بازدید 1755

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکات مهم در استفاده از گیت فروشگاهی

نکات مهم در استفاده از گیت فروشگاهی

#1
نکات مهم در استفاده از گیت فروشگاهی: در این مطلب قصد داریم مهم ترین نکات در مورد استفاده ازگیت فروشگاهی را معرفی کنیم. با رعایت این نکات به راحتی می توانید عملکرد دزدگیر پوشاک یا همان دزدگیر فروشگاهی را حد مطلوبی بهبود ببخشید.
با گیت سنتر همراه باشید تا مهم ترین این نکات را بررسی نماییم.
[عکس: Gate2.jpg]
 
1. استفاده از گیت فروشگاهی AM:
توجه داشته باشید که این نوع گیت فروشگاهی سرعت و دقت بالایی در تشخیص فرکانس ها دارد ، همچنین بردی که این دزدگیر فروشگاهی پوشش می دهد نسبت به سایر انواع گیت فروشگاهی بیشتر می باشد. در نتیجه با نصب اصولی و درست این دزدگیر پوشاک یا دزدگیر لباس عملکرد مطلوبی را شاهد خواهید بود.
2. روش صرفه جویی در مصرف برق دزدگیر فروشگاهی:
در اغلب انواع گیت فروشگاهی (دزدگیر لباس) ، دستگاه بعد از 16 ساعت کار یکنواخت در حالت استند بای قرار می گیرد. جهت صرفه جویی در مصرف برق و همچنین افزایش عمر گیت فروشگاهی خود در زمان تعطیلی فروشگاه می توانید از طریق کنتور گیت را خاموش نگه دارید.
3. شنیدن صدای آلارم از گیت فروشگاهی:
اگر از لبیل برای محصولاتتان استفاده می کنید ، دقت داشته باشید که گاهی اوقات به طور سهوا ممکن است بعضی از لیبل ها توسط فروشنده به درستی خنثی نشده باشند. در نتیجه در صورت وجود لیبل خنثی نشده در وسایل مشتری ، آلارم دستگاه در زمان خروج مشتری به صدا در می آید. لذا پیشنهاد می کنیم ضمن حفظ آرامش و عدم استفاده از رفتار توهین آمیز با مشتری به بهانه هایی مانند دادن کارت تخفیف یا کارت فروشگاه مشتری را به داخل فروشگاه برگردانید و مشکل را حل کنید.
4. فاصله ی میز فروش تا درب خروج
تا حد ممکن سعی کنید فاصله ی میز فروش را از درب خروجی که دزدگیر فروشگاهی در آن قرار دارد ، بیشتر کنید. در صورت نزدیک بودن میز و درب دقت داشته باشید که تگ ها را در کشوی میز قرار ندهید. زیرا تعداد تگ زیاد در کنار هم موجب ایجاد فرکانس قوی تر خواهد شد و این فرکانس در صورت عبور از میان دزدگیر فروشگاهی موجب ایجاد آلارم خواهد شد.
5. فاصله ی محصولات تگ خورده تا آنتن های گیت فروشگاهی
محصولات تگ خورده یا لیبل خورده را حداقل دو متر با آنتن ها فاصله دهید. همچنین در پشت آنتن هیچ محصولی قرار ندهید.
 
6. حساسیت آنتن های دو پایه و تک پایه
دقت داشته باشید که حساسیت فرکانسی گیت های فروشگاهی تک پایه بیشتر از آنتن های دو پایه می باشد. در نتیجه جهت قرار دادن میز فروش و همچنین محصولات فروشگاه به حساسیت و حریم آنتن دستگاه خریداری شده خود دقت کنید.
7.فاصله ی کابل های برق از گیت فروشگاهی
در صورت عبور کابل برق از کنار آنتن های دزدگیر فروشگاهی همان طور که در سایر مطالب گیت سنتر توضیح دادیم نویز در عملکرد دزدگیر ایجاد خواهد شد. کابل های برق می بایست حداقل 50 سانتی متر با دستگاه فاصله داشته باشد.
8. در زمان روشن بودن گیت فروشگاهی تحت هیچ شرایطی تغییری در آن ندهید
از بیرون کشیدن و جا زدن دوباره ی سوکت های باکس الکترونیکی و کابل های وصل شده به آنتن ها در زمانی که دستگاه روشن است جداخودداری کنید. زیرا این کار موجب آسیب جدی به دستگاه و حتی سوختن آن خواهد شد.
9. فاصله ی اشیا فلزی از گیت فروشگاهی
اشیای فلزی مانند کپسول آتش نشانی ، دکور های فلزی ، آبسردکن های فلزی ،‌ دستگاه های هواساز و هر گونه دستگاهی که دارای موتور و سیم پیچ درونش می باشد را حداقل 50 سانتی متر با گشت فروشگاهی فاصله دهید. در غیر این صورت عملکرد دستگاه کاهش پیدا خواهد کرد. همچنین وسایل الکترونیکی را تا حد امکان با آنتن ها فاصله دهید. این فاصله هر چه بهتر باشد عملکرد دزدگیر لباس بهبود پیدا خواهد کرد.
10. عواملی که موجب از کار افتادن دزدگیر پوشاک (دزدگیر فروشگاهی) خواهد شد.
یکی از مهم ترین عواملی که سبب از کار افتادن گیت های فروشگاهی می شوند آسیب دیدن و یا قطع شدن کابل های دستگاه می باشد. این موضوع هم ممکن است به علت جابجایی وسایل رخ دهد. در نتیجه در هنگام جابجایی وسایل فروشگاه این نکته را در نظر داشته باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان