انجمن سایت کلیدستان


رتبه موضوع:
 • 0 رای - 0 میانگین
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
برش لیزری و دستگاه های حکاکی لیزری

برش لیزری و دستگاه های حکاکی لیزری

#1
Thumbs Up 
برش لیزری و دستگاه های حکاکی لیزری
برش لیزری و دستگاه های حکاکی لیزری طی سال های اخیر استفاده شده تا علامت گذاری و حکاکی فلز و لیزر اکسید فلز برای دستیابی به نتایج با کیفیت باشد.فلزات نرم مانند آلومینیوم، نقره، مس، برنج و فلزات سخت مانند فولاد یا آلیاژهای سخت را می توان با دقت بسیار ، قابل خواندن و سریع با استفاده از یک قلم لیزر برای فلز مشخص و حک کرد.نتایج مطابق با کیفیت بالا با استفاده از دستگاه حکاکی لیزری برای نیازهای مارک زنی تضمین می شود.مارک های مقاوم در برابر خوردگی با انجماد بر روی آلیاژهای فولادی مزایای زیادی برای کاربردهای در بخش های کسب و کار مانند تکنولوژی پزشکی و صنعت خودرو ارائه می دهند.
 • انواع فلز برای مارک لیزری که مناسب دستگاه لیزر شما هستند
  فولاد ضد زنگ
  فلزات سخت
  فولادهای آلیاژی
  فولادهای با سرعت بالا
  آلومینیوم
  آلومینیوم آنودایز شده
  تیتانیم
 • آلیاژهای تیتانیوم
  فلزات سخت
  برنج
  فلز مس
  فلزات گرانبها
  فلزات پوشش داده شده
  نقره برش لیزری و دستگاه های حکاکی لیزری با توجه به نیازهای شما، فلزات را می توان با استفاده از قلم لیزری برای فلز برش داده یا علامت گذاری کرد.
نمونه های کاربردی لیزر ساخته شده از فلز
[عکس: i-phone-7-300x185.jpg]

حکاکی لیزری برنامه های کاربردی لیزر در مارک فلز معمولی هستند و برای مارک محصولات با ویژگی های ردیابی و کد استفاده می شود.
 • این برنامه های کاربردی مختلف در صنایع الکترونیک و مکانیکی، صنایع برق و تولید کنندگان ابزار، در پردازش ورق فلز، تکنولوژی پزشکی، مواد تبلیغاتی، نقره، جواهرات و صنعت خودرو یافت می شود.
  برچسب زدن محصول به عنوان یک اقدام ضد جعل و تقلب
  برچسب های کاربردی مانند اندازه، قطر و غیره
  اطلاعات تولید، مانند تاریخ تولید، شماره سری، شماره سریال و غیره
  کدهای ردیابی
  ماتریس داده برای تضمین کیفیت
  سفارشی کردن محصولات تبلیغاتی و اقلام هدیه ساخته شده از فلزات مختلف،
  صفحات و Dataplates
 حکاکی لیزری فلز یا حکاکی فلز لیزر یک روش بسیار دقیق و تمیز برای پردازش فلزات با نشانه های بدون تماس، دائمی است. برچسب ها مانند شماره سریال، کدهای ماتریس داده ها و آرم ها می توانند به محصولات و اجزای با وضوح بالا اعمال شوند.مارک های فلزی، لایه های حکاکی بر روی فولاد یا حکاکی توسط لیزر با استفاده از فرآیند غیر تماس که نیاز به هیچ پیش و یا بعد از پردازش ایجاد نمی کند.علامت های تولید شده توسط آنیلینگ به عنوان برچسب های مقاوم، اسیدی، شیمیایی و مقاوم در برابر خوردگی استفاده می شود که به سطح فلز آسیب نمی رساند.[عکس: product_1438413773-300x300.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان