انجمن سایت کلیدستانتعمیرات ماشین لباسشویی و لوازم خانگیزمان کنونی: ۱۴۰۲/۰۷/۰۴، ۰۹:۴۶ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: khakzad20
آخرین ارسال: khakzad20
پاسخ 1
بازدید 565

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعمیرات ماشین لباسشویی و لوازم خانگی

تعمیرات ماشین لباسشویی و لوازم خانگی

#1
تعمیرات ماشین لباسشویی
یک روز که شما تصمیم به شستن لباس‌های خودتان می‌کنید، لباس‌های خود را در ماشین لباسشویی قرار می‌دهید و محل را ترک می‌کنید و ناگهان متوجه می‌شوید که آب به سمت شما در حال حرکت است، این احتمال را می‌دهید که شاید بعد از اینکه شما لباس‌ها را در ماشین لباسشویی قرار دادید، واشر آن در رفته است و یا اینکه زمانی که شما می‌روید تا لباس‌ها را به خشک‌کن بفرستید، متوجه می‌شوید که مخزن ماشین لباسشویی هنوز پر از آب است. ما امروز در ابرکاوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی قصد داریم نکات مهم و کلیدی عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.
مرحله اول تعمیرات ماشین لباسشویی

تشخیص مشکلات و تعمیرات ماشین لباسشویی علم سخت و دشواری نیست و بلکه شما می‌توانید خودتان را انجام دهید. اما توصیه می کنیم با دریافت مشاوره از کارشناسان با تجربه و آموزش دیده ابرکاوان، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سلامت ماشین لباس شویی خود را با دریافت خدمات با کیفیت و در اسرع وقت تعمیرات ماشین لباسشویی تضمین نمایید.

اساساً، مشکلات ماشین لباسشویی مربوط به نشت آب می‌باشد، ممکن است که یک پمپ کار نمی‌کند و یا قسمتی به درستی اتصال ندارد.
در تعمیرات لوازم خانگی و تعمیرات ماشین لباسشویی اولین موضوعی که بررسی می‌شود نشتی‌ها است
در زمان تعمیرات ماشین لباسشویی چک کنید که آیا واشر نشتی دارد یا خیر.

نشت عمدتاً از شلنگ تخلیه که در بدنه‌ی ماشین لباسشویی قرار دارد، صورت می‌گیرد، آیا قطره‌های آب بر روی بدنه‌ی ماشین لباسشویی دیده می‌شوند؟ شاید وقتی ماشین لباسشویی را برای تخلیه چرخانید، آب از شلنگ تخلیه خارج شده باشد.

اگر احساس می‌کنید که چیزی جریان آب را متوقف کرده، شلنگ زه‌کشی ماشین لباسشویی را چک و تنظیم کنید. اگر چیزی در داخل شلنگ انباشته شده آن را خارج کنید.

در زمان تعمیرات ماشین لباسشویی یکی دیگر از دلایل نشت آب می‌تواند یک شلنگ باشد که اتصال آن شل شده است، ابتدا اجازه دهید تا آب داخل ماشین لباسشویی کامل خالی شود و سپس پشت آن را چک کنید تا مطمئن شوید که هیچ پارگی در شلنگ یا اتصالات وجود ندارد.

دو شیلنگ وجود دارد که در سیستم چرخه آب نقش دارند، چک کنید که در شرایط درستی قرار داشته باشند. انجام این کار به درستی، می‌بایست توسط یک کارشناس کارآزموده تعمیرات ماشین لباسشویی صورت گیرد.

در این زمینه می توانید از کارشناسان با تجربه ابرکاوان مشاوره دریافت نمایید.
در زمان تعمیرات ماشین لباسشویی پشت ماشین لباسشویی را چک کنید

با استفاده از پیچ گوشتی شما باید پنل پایین را از ماشین لباسشویی باز کنید، شاید نشست آب در پشت این پنل صورت گرفته باشد.
احتمالاً یک واشر فرسوده وجود دارد، که باعث می شود که آب در حین چرخش خارج شود.

در حین تعمیرات ماشین لباسشویی سمت بالای ماشین لباسشویی را برای بررسی واشر بلند کنید، که معمولاً با دو کلیپ در جلوی در قرار دارد. یک پیچ گوشتی با سر باریک وارد آن کنید و به سمت بالا بکشید، می‌بینید که دو کلیپ در پشت هستند و مانند لوله عمل می‌کنند. حال واشر را چشمی چک کنید که شکاف یا خاک یا چیزی که باعث بروز نشتی شده باشد وجود دارد یا خیر ؟
مرحله دوم تعمیرات ماشین لباسشویی

در مرحله دوم از تعمیرات ماشین لباسشویی پمپ آب را بررسی خواهیم کرد. در زمان انجام تعمیرات ماشین لباسشویی لطفاً نکات زیر را با دقت بررسی نمایید:

یک ماشین لباسشویی با نیروی گریز از مرکز کار می کند، اگر چرخش نداشته باشد، در هنگام کار، آب را تخلیه نمی‌کند.
توجه داشته باشید که در زمان انجام تعمیرات ماشین لباسشویی احتمال خراب شدن پمپ هم وجود دارد، زیرا جنس آنها از پلاستیک ساخته می‌شود و احتمال شکسته شدن لبه‌های پمپ در گذشت زمان وجود دارد و این باعث می‌شود، نتواند فشار آب را کنترل کند. بررسی کنید که آیا پمپ با سرو صدای زیاد کار می‌کند.
بررسی کنید که تسمه شل نشده باشد، ماشین را خاموش کنید و صحت اتصال تسمه را چک کنید. اگر که تسمه بیش از 12.7 میلیمتر انحراف پیدا کند کاملاً شل می‌شود. در صورت امکان تسمه را محکم کنید در غیر اینصورت می‌بایست در زمان تعمیرات ماشین لباسشویی تسمه را تعویض کنید.

در مرحله دیگر از تعمیرات ماشین لباسشویی مشکلات برق را بررسی خواهیم کرد. سیستم برق ماشین را بررسی کنید، شاید مجبور شوید به خاطر خطر برق گرفتگی با یک برق کار متخصص ما در ابرکاوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تماس بگیرید. در اینجا شما بدون تجهیزات تخصصی دیجیتالی دو کار می‌توانید انجام دهید
سوئیچ ایمنی روی در را چک کنید، در ماشین لباسشویی را بلند کنید، شما می‌توانید آن را سمت راست پایین پیدا کنید، این یک سوئیچ ایمنی است که واشر را از زمانی که درب بسته می‌شود، نگه می دارد. با استفاده از یک پیچ گوشتی کوچک این سوئیچ را پایین بکشید در زیر لبه در زیر سوراخ هنگامی‌که در باز و ماشین در چرخه شستشو است. اگر در این حالت دستگاه روشن شود پس سوئیچ ایمنی خوب است، در غیر اینصورت آن را در حین تعمیرات ماشین لباسشویی جایگزین کنید.
از تستر استفاده کنید تا ببینید آیا واشر در حال برق گرفتن از سیم برق متصل شده به پریز می‌باشد یا خیر. یک میله‌ی تستر را در قطب گرم یا مثبت و میله دیگری را در قطب منفی قرار دهید. بررسی وضعیت برق در حین تعمیرات ماشین لباسشویی ایمنی شما و یا متخصص خبره تعمیرات ماشین لباسشویی را تضمین می‌کند.

اگر ماشین لباسشویی روشن شد یعنی اینکه ماشین در حال دریافت برق است و مشکل از داخل پنل می‌باشد که در این صورت حتماً برای تعمیر ماشین لباسشویی خود باید با کارشناسان با تجربه و آموزش دیده ما در ابرکاوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تماس بگیرید.
فرآیند تعمیرات ماشین لباسشویی و خشک کن

اکثر خشک‌کن‌هایی که در 10 تا 15 سال گذشته ساخته شده‌اند یک ترموستات مانند فیوز حرارتی دارند، فیوز فعال حرارتی در صورتی که خشک کن بیش از حد گرم شود باعث جلوگیری از آتش‌سوزی می‌شود. باز کردن درب خشک‌کن در حین کار ماشین می‌تواند موجب تحریک سنسور حرارتی شود که این کار به قطع برق فیوز می‌انجامد.
فیوز طول عمر مشخص دارد و در صورت لزوم می‌بایست آن را تعویض کرد، جریان هوای ضعیف می‌تواند نشاندهنده‌ی مستهلک شدن فیوز باشد.
سعی کنید میزان لباس‌های داخل ماشین لباسشویی متناسب با ظرفیت آن باشد و اینکه لباس‌ها در هر چهارطرف مخزن و واشر یکنواخت توزیع شده باشند

اطمینان حاصل کنید که پایه‌های ماشین لباسشویی با سطح زمین در تماس با کف قرار گرفته و کاملاً صاف و ثابت قرار دارند.

در ابرکاوان کارشناسان خبره و با تجربه ما در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آماده‌اند در هر زمان و ساعت از شبانه روز با ارائه بهترین خدمات، بالاترین سطح کیفیت را در سریع ترین زمان ممکن در راستای مشتری مداری و افزایش رضایتمندی شهروندان عزیز ارائه نمایند. با ما تماس بگیرید.

پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان