انجمن سایت کلیدستاناخذ اقامت آلمان از طریق تحصیلزمان کنونی: ۱۴۰۰/۰۴/۰۲، ۰۴:۵۰ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: shaghayegh73
آخرین ارسال: shabgard
پاسخ 2
بازدید 380

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل

اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل

#1
برای اقامت در آلمان را ه های مختلفی وجود دارد مثل :اقامت آلمان از طریق کار، اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری، اقامت آلمان از طریق ازدواج، اقامت آلمان از طریق خرید خانه و.... اما یکی از بهترین راه های اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل است. کشور آلمان از نظر اقتصادی بسیار قوی بوده بطوری که شرایط تحصیل رایگان را نه تنها برای دانشجویان خود بلکه برای تمامی دانشجویانی علاقه به ادامه تحصیل در آلمان دارند را فراهم کرده است. در هر مقطعی که هستید با داشتن مدرک معتبر می توانید برای اقامت در آلمان از طریق تحصیل اقدام کنید آلمان در تمامی مقاطع دانشجو می پذیرد و نکته مهم اینکه لازم به تسلط کامل به زبان اآلمانی ندارید چرا که در آلمان دانشگاه هایی وجود دارند که به زبان انگلیلسی تدریس می کنند. اگر قصد اقامت در آلمان از طریق تحصیل را دارید بهتر پیش از هر چیزی با یک مشاور در این زمینه مشورت کنید.[عکس: 9898.jpg]
پاسخ

اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل

#2
راههای مهاجرت به آلمان
طبق تحقیقاتی که شرکت بلومبرگ آلمان انجام داده است، دومین مقصد مهاجرین به کشور آلمان می باشد؛ چرا که از نظر اقتصادی و شرایط کاری، آلمان بسیار قدرتمند است. نرخ بیکاری در این کشور 3.2 درصد می باشد که باعث شده این کشور با کمبود نیروی کار متخصص و ماهر روبرو شود. راه های مهاجرت و اقامت در آلمان عبارت است از:
  • مهاجرت و اقامت در آلمان از طریق کار: یکی دیگر از روش های مهاجرت به آلمان و اخذ اقامت این کشور، اخذ ویزای کار است. آلمان کشوری است که از لحاظ صنعتی بسیار پیشرفته می باشد، به همین دلیل سالانه به نیروی کار متخصص و ماهر نیاز دارد. مهاجرت کاری به آلمان به دو صورت امکان پذیر است که در کشور ایران روش دوم، مرسوم تر از روش اول می باشد. دو روش مهاجرت به کشور آلمان عبارت است از:

  • اخذ ویزا آلمان از طریق پیشنهاد کاری (Job offer): پیشنهاد کاری یا ارسال دعوتنامه کاری از کارفرمای آلمانی، این فرصت را به شما می دهد که بتوانید ویزا آلمان را اخذ نمایید. البته این مورد شامل شرایطی می شود که در مقاله مهاجرت از طریق کار به آلمان به طور کامل بیان شده است.

  • اخذ ویزای جستجو کار آلمان (Job Seeker): این نوع ویزا به صورتی است که به شما این فرصت را می دهد که در مدت زمان 6 ماه در کشور آلمان کار پیدا کنید؛ اما اگر شما پس از 6 ماه کاری پیدا نکرده باشید باید به کشور خود بازگردید.

  • مهاجرت و اقامت در آلمان از طریق سرمایه گذاری: مهاجرت به آلمان می تواند از طریق سرمایه گذاری نیز صورت بگیرد؛ اما قبل از هر چیز شما باید اطلاعات کافی از اقتصاد و نوع سرمایه گذاری را در آلمان داشته باشید. سرمایه گذاری می تواند از طریق ثبت شرکت، تاسیس نمایندگی، تاسیس شرکت مسئولیت محدود و… باشد. شما برای ثبت شرکت در آلمان باید نزدیک به 25000 یورو سرمایه اولیه داشته باشید. در این روش شما باید کسب و کاری داشته باشید که برای کشور آلمان توجیه اقتصادی داشته باشد در غیر این صورت اقامت این کشور به شما تعلق نمی گیرد.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان