انجمن سایت کلیدستانبی حسی تاتوزمان کنونی: ۱۴۰۲/۰۳/۰۷، ۰۸:۱۵ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: news.share
آخرین ارسال: news.share
پاسخ 1
بازدید 486

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی حسی تاتو

بی حسی تاتو

#1
زدن طرح یا نقش بر روی بدن با استفاده از دستگاه مخصوص و با مایعی همچون جوهر و در رنگ های مختلف تاتو یا خالکوبی گفته می شود ,  در سال های دور ,  تاتو در بین ایرانیان به نام خالکوبی مد بود ,به عبارتی می توان گفت همچنان نیز مد می باشد ؛ تاتو در سال های اخیر پیشرفت بسیاری داشته به طوری که طرح های مدرن با دستگاه تاتو که بسیار حرفه ای می باشد بر روی بدن یا صورت شخص زده می شود .
تاتو بدن و یا تاتو صورت که معمولا بر روی ابرو یا لب شخص زده می شود ,بسیار حساس می باشد اشخاص برای زیبا تر شدن چهره خود ابروهای خود را تاتو می کنند ,تاتو ابرو بسیار حساس تر از تاتو روی بدن می باشد لذا بی حسی تاتو در این روش مهم است, از همین رو سعی نمودیم در این متن درباره بی حسی تاتو توضیحاتی مفید و مختصر ارائه نماییم .
 
انواع بی حسی تاتو
  بایستی با پوست صورت و بدن در قسمتی که تاتو می شود تماس داشته باشد , بی حسی تاتو انواع متفاوتی دارد که شامل : ژل بی حسی, کرم بی حسی تاتو , اسپری بی حسی تاتو و ... می باشد ,به طور کلی بی حسی تاتو , شامل ماده لیدوکائین است که با سرعت بالایی بی حس می کند و دوام بی حسی بالایی دارد .
 
  • ژل بی حسی 
موادی ژله مانند می باشدکه قبل از تاتو در بی حس کردن پوست موثر است. از آنجایی که این ژل باید در اعماق پوست نفوذ کند می بایست یک ساعت قبل از تاتو استفاده شود .
 
  • اسپری بی حسی
اگر ژل ها با مواد ژله ای بی حس می کنند، اسپری ها با لیدوکائین های میان قطرات و بخارهای ریز بی حس می کنند,  اسپری بی حسی به محض تماس با پوست عمل می کند و همانند ژل ها 2 ساعت بی حس نگه می دارد.
به طور کلی کرم های بی حسی  مواد نیمه جامدی هستند و همانند ژل های بی حسی عمل می کنند,کرم های بی حسی  بعد از استفاده روی پوست فورا جلوی درد را گرفته و مانع رسیدن گیرنده های درد می شود. استفاده از کرم بی حسی راهی مناسب برای تاتوی بدون درد است ,با توجه به معرفی انواع بی حسی تاتو , برای تاتو طولانی بایستی قویترین بی حسی را استفاده نمایید .
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان