انجمن سایت کلیدستانویزای کاری بلژیکزمان کنونی: ۱۴۰۱/۰۵/۱۷، ۰۱:۰۰ ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: asal2017
آخرین ارسال: asal2017
پاسخ 1
بازدید 351

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویزای کاری بلژیک

ویزای کاری بلژیک

#1
ویزای کاری بلژیک
نحوه اخذ ویزای کاری بلژیک چگونه است؟ چه شرایطی برای اخذ ویزای کاری بلژیک لازم است؟ راحتترین راه برای دریافت بلژیک چیست؟ آیا ویزای کاری بلژیک برای ایرانی ها صادر میشود؟ ویزای کاری بلژیک چند ساله است؟ تبدیل ویزای کاری بلژیک به اقامت دائم بلژیک امکان دارد؟جهت اخذ ویزای کار بلژیک ، مهاجرت کاری به بلژیک و شرایط مها جرت به بلژیک از طریق ویزای کار و تمام اطلاعات لازم در زمینه مهاجرت ، موسسه ی حقوقی آوات آمادگی ارائه خدمات تخصصی در این زمینه ها را برای شما هموطنان عزیز دارد. ویزای کاری بلژیک، یکی از طرق مهاجرت در کنار راه های ویزای تحصیلی بلژیک و یا سرمایه گذاری در بلژیک می باشد. بروکسل که یک شهر بسیار زیبا و بزرگ است به عنوان پایتخت کشور بلژیک شناخته شده است و معمولا دارای شرایط کاری بهتری نسبت به دیگر شهرهای بلژیک می باشد. در بلژیک تنوع زبانی زیادی از جمله: زبان فرانسوی، زبان هلندی، زبان آلمانی و زبان انگلیسی وجود دارد.  بلژیک جزء اتحادیه ی اروپا و اتحادیه شنگن به حساب می آید.
اگر شما هم مانند ما به موضوع ویزای کاری بلژیک و اقامت کاری به این کشور اروپایی علاقه دارید پس حتماً با سوالاتی مانند سوال های فوق الذکر درگیر هستید. اگر مایل به پیدا کردن پاسخ سوالات خود در زمینه ویزای کاری بلژیک هستید ادامه این مطلب را مطالعه کنید. با خواندن این مقاله ابتدا با شرایط اقتصادی و کاری بلژیک و سپس با راه های اخذ ویزای کاری بلژیک آشنا خواهید شد.
 
شرایط اقتصادی بلژیک :
کشور بلژیک در دل یکی از اصلیترین مراکز صنعتی دنیا قرار دارد؛ منطقه ای که کشورهای آلمان، فرانسه، هلند و لوکزامبورگ را در بر گرفته است. علاوه بر ثبات اقتصادی، بلژیک از ثبات سیاسی نیز برخوردار هست.یکی از نکاتی که میتواند مورد توجه متقاضیان ویزای کاری بلژیک باشد این است که طبق سیستم مالیاتی این کشور، معافیتهای مالیاتی زیادی شامل حال سرمایه گذاران و صاحبان شرکتها میشود؛ همچنین از افراد دیگر نیز مالیات نسبتاً کمی گرفته میشود.شهرهای شارلوآ و لیژ، قطبهای صنعتی کشور بلژیک به حساب میروند؛ به همین دلیل افرادی که موفق به دریافت ویزای کاری بلژیک شده و میخواهند در حوزه های صنعتی فعالیت کنند؛ نگاه ویژه ای به این دو شهر دارند.
علی رغم اینکه شهر بروکسل، پایتخت بلژیک، یکی از گرانترین شهرهای دنیا بشمار میرود اما هزینه زندگی در بلژیک تقریباً برابر با هزینه زندگی در سایر کشورهای اروپایی است.میانگین حقوق ماهیانه بلژیکی ها و افراد شاغل در بلژیک متغیر است اما معمولاً این رقم در محدوده دو هزار تا چهار هزار یورو قرار دارد؛ از طرفی هزینه ماهانه زندگی یک نفر در بلژیک به طور معمول بین ششصد تا هشتصد یورو است و این یعنی اینکه اگر موفق به اخذ ویزای کاری بلژیک شوید میتوانید ماهانه مبلغ نسبتاً زیادی را هم پس انداز کنید.
 
 
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان