انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کانال سورس های رایگان و نکات برنامه نویسی

به جمع ما بپیوندید
zback@ book
پاسخ

سلام خدمت alizzz .
امروز کاربری در این موضوع، پیامی را ارسال کردند و شما به پیام وی پاسخ دادید، بنده هر دو ارسال را حذف کردم. دلیلش این بود که آن فرد، صاحب وب سایتی می باشد که از محتوای کلیدستان (kelidestan.com)، کپی برداری کرده است.
یک بار هم درخواست تبلیغ در کلیدستان را داشتند که بنده خیلی رک و پوست کنده به ایشان گفتم که در آینده با شکایت در دادسرا مواجه خواهند شد و حجت را بر ایشان تمام کردم.
متاسفانه حدود 2 الی 3 روز پیش، دو موضوع تبلیغاتی در سایت ساختند که بنده هر دو را حذف کردم و امکان نوشتن در انجمن را نیز برای آن کاربر حذف کردم.
دوباره امروز با ایجاد حساب کاربری جدید، تنها به قصد تبلیغ و با ایجاد لینکی به وب سایت خود، در این موضوع از شما سوالی پرسیدند که بنابراین بنده آن را حذف کردم.
خواستم توضیح بدم که چرا این دو ارسال حذف شد.

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

(۱۳۹۶/۰۵/۲۳, ۰۱:۱۰ ب.ظ)admin نوشته: سلام خدمت alizzz .
امروز کاربری در این موضوع، پیامی را ارسال کردند و شما به پیام وی پاسخ دادید، بنده هر دو ارسال را حذف کردم. دلیلش این بود که آن فرد، صاحب وب سایتی می باشد که از محتوای کلیدستان (kelidestan.com)، کپی برداری کرده است.
یک بار هم درخواست تبلیغ در کلیدستان را داشتند که بنده خیلی رک و پوست کنده به ایشان گفتم که در آینده با شکایت در دادسرا مواجه خواهند شد و حجت را بر ایشان تمام کردم.
متاسفانه حدود 2 الی 3 روز پیش، دو موضوع تبلیغاتی در سایت ساختند که بنده هر دو را حذف کردم و امکان نوشتن در انجمن را نیز برای آن کاربر حذف کردم.
دوباره امروز با ایجاد حساب کاربری جدید، تنها به قصد تبلیغ و با ایجاد لینکی به وب سایت خود، در این موضوع از شما سوالی پرسیدند که بنابراین بنده آن را حذف کردم.
خواستم توضیح بدم که چرا این دو ارسال حذف شد.Flower

سلام.
کاره درستی کردید.مشکلی نیست
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان