کلیدستان

نسخه‌ی کامل: حرکت کردن عکس با هربار کلیک شدن بدون استفاده از انیمیشن در برنامه نویسی اندروید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام؛
من میخوام با هربار زدن باتن، عکس به سمت راست چپ بالا یا پایین حرکت کند "بدون استفاده از انیمیشن" یعنی باهربار زدن باتن و حرکت کردن عکس مانند انیمیشن از صفر شروع نشه؛؛ 
 با هربار زدن باتن عکس به جهت موردنظر حرکت کنه و مجددأ با زدن باتن عکس حرکت قبلی خودشو حفظ کنه و به جهت موردنظر حرکت خودشو ادامه بده مانند انیمیشن دوباره از صفر شروع به حرکت نکنه، امیدوارم منظورمو درست متوجه شده باشید!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید!

ممنون میشم راهنمایی کنید 

خواهشأ کمک کنید، ادمین جان منتظرم

اگه سئوال واضح نیست لطفأ بگید که اصلاح کنم 

(۱۳۹۳/۱۱/۱۰, ۰۳:۰۸ ب.ظ)restless نوشته: [ -> ]خواهشأ کمک کنید، ادمین جان منتظرم

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=7334
اینم جواب سوالتون امیدوارم کمکتون کنه
(۱۳۹۴/۱۲/۰۳, ۰۲:۰۰ ب.ظ)Mohsen.95 نوشته: [ -> ]
(۱۳۹۳/۱۱/۱۰, ۰۳:۰۸ ب.ظ)restless نوشته: [ -> ]خواهشأ کمک کنید، ادمین جان منتظرم

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=7334
اینم جواب سوالتون امیدوارم کمکتون کنه

ممنون دوست عزیز، سئوال برا  ی سال پیشه فکرکنم زمانیکه ظاهر کلیدستان همش چشم آدمو میزد ....و من هم درآمد خودمو از برنامه ای که اینجاشو گیر کرده بودم کسب کردم، بازم حاشا به غیرت شما Heart ، ادمین سایت انگار نه انگار که این یه سئواله !!!
دوست عزیز ارتباطی به غیرت آدمین نداره..همین طور که میدونید اسم اینجا انجمن هست.و شما سوالتون میپرسید و دوستان هم تبادل نظر میکنند.اینکه توقع داشته باشید آدمین شخصا بیاد به هر سوالی جواب بدند امکان پذیر نیست.چون هم حجم سوالات زیاده و هم ایشون درگیر طراحی سایت و اضافه کردن قابلیتهای بیشتر به سایت هستند.
ولا ادمین دمش گرم ، این سوالاتی رو که جواب میده مفتی مفتی نمیشه از هرجایی گیرشون اورد خلاصه دمش گرم
آقای ادمین لطفا رسیدگی کنید:

There was an error running the query [Column 'writer_national_card_image_asset_id' cannot be null]
خطایی که در هربار تجاری سازی نام کاربریم برخرد میکنم
راستش تصویر کارت ملیم رو به انواع فرمت ها امتحان کردم اما بازم از تصویر کارت ملیم ایراد میگیره ممنون میشم پاسخ بدین