کلیدستان

نسخه‌ی کامل: خرید پرچم استقلال در آستانه بازگشایی استادیوم ها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من از وقتی یادم میاد (تقریبا 6 سالگی) بابام و داداشم طرفدار سر سخت پرسپولیس بودن و شاید اولین جرقه ی استقلالی شدن من از اونجا به وجود اومد.
الان که در آستانه 30 سالگی قرار دارم از انتخاب استقلال خیلی خیلی خوشحالم و فقط منتظرم استادیوم ها باز بشن تا دوباره پرچم آبی رنگ خودمو بردارم و برم تشویق تیم محبوبم.

من 4 سال پیش پرچم استقلال رو از دوست صمیمیم کادو گرفتم و هیچ وقت فکرشم نمی کردم تا الان سالم بمونه. (آخه اکثر پرچم هایی که داشتم به سرعت خراب می شدن)

بگذریم ...
هفته پیش که اتفاقی داشتم از اینکه این هدیه که داده چقدر خوبه تعریف میکردم، یه چیزی گفت که موهای زائد بدنم شروع به ریزش کرد. گویا 4 سال پیش که این پرچم رو برام گرفته، فروشنده بهش گفته که قول میدم عمری باشه و اینم فک کرده که داره بلوف میزنه. (اون روز که داشتیم حرف میزدیم خودشم باورش نمیشد)

از محسن (دوستم) خواستم هر طور شده اسمی، آدرسی، شماره ای چیزی از فروشنده برام گیر بیاره. بعد از 5 روز بهم تو واتس اپ پیام داد. (به علت محتوا نامناسب برخی کلمات کامل نوشته نمی شوند ... خودتون میتونید حدس بزنید فک کنم!

نقل قول:چطوری کو..
اسمشو گیر آوردم برات
اسمش رو میگم ولی به جاش باید ..........
جهان پرچم نشان بود فک کنم
شایدم جهان نشان پرچم

رفتم سرچ کردم و فهمیدم بله اسم اصلیش همون جهان پرچم نشانه و رفتم داخل سایتشون و الانم منتظرم پرچمی که سفارش دادم برسه ... امیدوارم کیفیتش به خوبی همون قبلی باشه.