کلیدستان

نسخه‌ی کامل: فروش یو پی اس در شیراز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
طلاعاتی درباره یو پی اس در شیراز / شیراز و دانشگاه شیراز از جمله قطب های مهم مهندسی برق ایران  میباشد. شرکتهای بزرگ تولید و توزیع کننده لوازم مهم الکتریکی و الکترونیکی در این شهر زیبا به فعالیت مشغولند. گستردگی و تنوع مشاغل  در این شهر همچون همه کلانشهر های ایران موجب نیاز روز افزون به تجهیزات برقی از جمله یو پی اس میگردد. شرکتهای همانند یو پی اس ایران، فاراتل، یو پی اس آنلاین ، فیام صنعت و … همه در این شهر به تولید یا توزیع انواع یو پی اس ایرانی و خارجی می پردازند.

[عکس: shiraz-ups.jpg]
پاره ای از این شرکتها نیز بومی همین شیر هستند و از دانش و تخصص خود برای تولید و فروش یو پی اس هایی با کیفیت منطبق با استانداردهای صنعت برق استفاده میکنند. شرکتهایی همانند رسا پردازش و … . ارائه خدمات  کارشناسی و مشاوره و فروش بطور گسترده در تمام ایران کار بزرگی است که فقط توسط شرکتهای بزرگ قابل انجام است.
مکانیزم فروش یو پی اس در شیراز
شرکتها با بهره برداری از شبکه منسجم  فروش و کارشناسی در سراسر کشور و  ارائه محصول در مقصد به همراه تمام تضمینهای فنی لازم، این امکان را برای تمام مشتریان فراهم میکند که یو پی اس مورد نطر خود را به آسانی انتخاب و مشاوره بگیرند و در نهایت خرید کنند.
یو پی اس یعنی چه؟
یو پی اس در واقع حروف اول عبارت Uninterruptible po[عکس: riello_family.jpg]wer supply یا بصورت مختصر UPS ،به معنای منبع تغذیه بدون وقفه(یو پی اس) است.
یوپی اس یک منبع تغذیه الکترونیکی می باشد که وظیفه اصلی آن ، تامین بدون وقفه ی توان مورد نیاز بار مصرفی می باشد ، این سیستم بین برق شهر و دستگاه مصرف کننده قرار گرفته علاوه بر تثبیت و تنظیم برق شبکه مانع از نفوذ نویز و اختلالات شبکه به تجهیزات حساس مصرف کننده می گردد . همچنین یو پی اس به عنوان منبع توان بدون وقفه با استفاده از انرژی ذخیره شده در باتری یو پی اس ، برق مورد نیاز تجهیزات مصرف کننده را تامین می نماید .
درحقیقت استفاده از یک انرژی پشتیبان مانند سیستم تامین انرژی بدون وقفه (UPS) شما را قادرمیسازد که بربیشترمشکلات ناشی ازبرق شهر فائق آیید وهمچنین محافظت دربرابرقطع کلی برق را نیز بدست آورید
شما می توانید سطوح مختلفی ازحفاظت را درمقابل مشکلات برق برای سیستم خود جهت جلوگیری ازتخریب ویا ازدست دادن اطلاعات به کارگیرید.
فروش یو پی اس در شیراز ، قیمت فروش یو پی اس در شیراز