انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این برنامه رو مینویسم همش خطا میده هرجوری هم امتحان کردم بازم خطا میده ممنون میشم کمک

این برنامه رو مینویسم همش خطا میده هرجوری هم امتحان کردم بازم خطا میده ممنون میشم کمک

Rainbow 
این برنامه رو مینویسم همش خطا میده هرجوری هم امتحان کردم بازم خطا میده ممنون میشم کمک کنید

کد پی‌اچ‌پی:
function [t1] = rcm811(x)
u=rand;
if 
x==3

if u>=&& u<(2/3);
        t1=3;
    else if u>=(2/3) && u<=1;
            t1=4;
        end

else if x==4

if u>=&& u<(4/5);
                t1=2;
            else if u>=(4/5) && u<=1;
                    t1=3;
                end
            end
        end
    end   
end 
پاسخ

سلام.
کد مورد نظر، مربوط به تعریف یک تابع است و آن را به صورت مستقیم نمی توانید اجرا کنید.
برای آشنایی بیشتر با توابع و نحوه استفاده از تابع تعریف شده، کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 15

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط maryam.ebrahimi

سلام بله درسته به تنهایی جواب نمیده ولی وقتی در اخر تابع هایی که نوشتم رو فراخوانی میکنم ارور میده اینم اخر برنامس . واسه pباید یه عدد بده که نمیده و میگه که RCM811رو اشتباه نوشتیOutput argument "t1" (and maybe others) not assigned
during call to "rcm811".

close all
m=0;
for i = 1:10000000
t1 = rcm811(4);
t2 = rcm812(3);
t3 = rcm813(2);
t4 = rcm814(4);
t5 = rcm815(3);
p=[t1+t3+t5 t2+t4+t5];
if max(p)<=8
m=m+1;