انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در مورد یادگیری کد نویسی

با سلام خدمت همه
دوستان من دنبال سایتی یا منبعی هستم که مثال های برنامه نویسی متلب(یا کلا مثال های برنامه نویسی)توش داشته باشه
حالا منظورم چیه
منظورم اینه که مثلا بیاد بنویسه که برنامه ای بنویسدی که سری فیبوناچی رو برای عدد مثلا 7 تولید کنه بعد خودش هم جواب رو گذاشته باشه نه که فقط سوال رو مطرح کرده باشه
حالا اینو میخوام چیکار؟
میخوام دونه دونه تمریناشو حل کنم که هم مرور بشه بر دستوراتی که یاد گرفتم علتی بشه برای یادگرفتن دستوراتی که بلد نیستم و همچین تمرینی بشه برای کد نویسی
ممنون میشم اگر همچین کتاب سایت فیلم های اموزشی یا هر چیزی که بتونه منو به منظورم میگه رو معرفی کنین در ضمن بگم که من تقریبا دستورات مقدماتی و عمومی رو بلدم میخوام تمرین کنم بیشتر
این سری فیبوناچی رم هرکی بلده کدشو بذاره ممنون.
پاسخ

(۱۳۹۵/۱۲/۰۲, ۰۶:۰۳ ب.ظ)NIMANIMAX72 نوشته: با سلام خدمت همه
دوستان من دنبال سایتی یا منبعی هستم که مثال های برنامه نویسی متلب(یا کلا مثال های برنامه نویسی)توش داشته باشه
حالا منظورم چیه
منظورم اینه که مثلا بیاد بنویسه که برنامه ای بنویسدی که سری فیبوناچی رو برای عدد مثلا 7 تولید کنه بعد خودش هم جواب رو گذاشته باشه نه که فقط سوال رو مطرح کرده باشه
حالا اینو میخوام چیکار؟
میخوام دونه دونه تمریناشو حل کنم که هم مرور بشه بر دستوراتی که یاد گرفتم علتی بشه برای یادگرفتن دستوراتی که بلد نیستم و همچین تمرینی بشه برای کد نویسی
ممنون میشم اگر همچین کتاب سایت فیلم های اموزشی یا هر چیزی که بتونه منو به منظورم میگه رو معرفی کنین در ضمن بگم که من تقریبا دستورات مقدماتی و عمومی رو بلدم میخوام تمرین کنم بیشتر

سلام
شما می تونید با یک سرچ ساده در مورد مطلبی که می خواید به مثال و اموزش مورد نظر برسید، اینکه کتاب باشی که تمام مطالب را توضیح داده باشه نیست و تماما بخش عمومی رو توضیح دادن و بعد وارد بحث اختصاصی کاربرد متلب در یک رشته خاص رو توضیح دادن، در مورد کد دستوری که فرمودید من دو برنامه پیوست می کنم ان شالله به کارتون بیاد. موفق باشید

فایل‌های پیوست

دانلود fibunachi series.m

نام فایل fibunachi series.m
نوع فایل .m
دفعات دانلود 120
اندازه 156 بایت
ارسال کننده فایل m-r-v

دانلود fibunachi series2.m

نام فایل fibunachi series2.m
نوع فایل .m
دفعات دانلود 119
اندازه 195 بایت
ارسال کننده فایل m-r-v
rezavalizadeh95@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

(۱۳۹۵/۱۲/۰۲, ۰۷:۵۱ ب.ظ)m-r-v نوشته:
(۱۳۹۵/۱۲/۰۲, ۰۶:۰۳ ب.ظ)NIMANIMAX72 نوشته: با سلام خدمت همه
حالا منظورم چیه
حالا اینو میخوام چیکار؟

سلام
شما می تونید با یک سرچ ساده در مورد مطلبی که می خواید به مثال و اموزش مورد نظر برسید، اینکه کتاب باشی که تمام مطالب را توضیح داده باشه نیست و تماما بخش عمومی رو توضیح دادن و بعد وارد بحث اختصاصی کاربرد متلب در یک رشته خاص رو توضیح دادن، در مورد کد دستوری که فرمودید من دو برنامه پیوست می کنم ان شالله به کارتون بیاد. موفق باشید

خیلی ممنون اما منظور من ی جایی مثل این لینک هست
https://www.mathworks.com/matlabcentral/cody/

سایت خود متلب
خیلی خوبه برای تمرین کردن ولی جوابارو نذاشته تا حل نکنم جوابارو نشون نمیده
همچین جایی رو نمیشناسین/؟
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان