انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در خواندن json

مشکل در خواندن json

سلام 
من یک برنامه درست کردم که اطلاعات json رو از اینترنت میگیره
وقتی ادرس فایل php رو ادرس نرم افزار xamp میدم کار میکند
ولی وقتی روی هاست اپلود کردم و ادرس هاست رو دادم لینک رو که باز میکنم json رو نشون میده 
ولی به برنامه اندروید یک متی دیگه میده که اصلا json نیست
مخواستم ببینم مشکلش کجاست

عکس ها در هر دو حالت پیوست شد

فایل‌های پیوست

عکس(ها)

پاسخ

مشکل در خواندن json

سلام.
بنده نگاهی به پاسخ دریافت شده انداختم، اما دقیقا متوجه نشدم که چیست، چون شامل کدهای javascript می باشد. فکر کنم همان کدهای دریافت اطلاعات از اینترنت است، چون javascript زبان سمت کاربر است و سمت سرور اجرا نمی شود و بنابراین ما خود کدهای javascript را دریافت می کنیم (نه نتیجه اجرای آنها را، دقت کنید که مرورگر اینترنت است که کدهای javascript را در سمت کاربر اجرا می کند).
اگر کدهای دریافت اطلاعات شما از اینترنت، با javascript نوشته شده (که زبان سمت کاربر می باشد)، باید آنها را با یک زبان برنامه نویسی سمت سرور (مثل PHP) بنویسید (البته قبلا از آن، اطمینان حاصل کنید که مشکل از همین مورد می باشد، چون گفته بودید که در کامپیوتر شخصی مشکلی نبوده، در صورتی که در آنجا نیز شرایط مشابه است).

به جز مورد بالا (که یک حالت خاص می باشد)، برای سایر دوستان که ممکن است مشکل مشابهی داشته باشند نیز موارد زیر را ذکر می کنم :

پاسخ شامل کد HTML است، بنابراین موارد زیر را بررسی کنید :

1- اگر صفحه شامل چارچوب HTML است، باید چارچوب HTML را از کدهای صفحه حذف کنید.
در این زمینه، کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 291

2- شاید آدرس صفحه را اشتباه می نویسید و پیامی (مثل پیام 404) از طرف سرور دریافت می شود (یا نمایش یک صفحه دیگر از سایت)

3-شاید در اجرای صفحه، یک خطا ایجاد می شود

و ...

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط sajjadbsh

مشکل در خواندن json

ممنون
کد ها چاچوب html یا javascript ندارند و کاملا php هستند
ادرس هم درست هست بار ها چک کردم
صفحه روی مرورگر متن json رو نشون میده ولی روی دیوایس یک متن دیگه میفرسته مانند عکس پیوست شده
درضمن من از هاست رایگان استفاده میکنم ربطی داره یا نه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان