انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشتباهات رایج در طراحی سایت -بخش دوم

Lightbulb 
در قسمت قبل در مورد اشتباهات رایج در طراحی سایت صحبت کردیم حالا امروز می خواهیم ادامه این بحث را با هم دنبال کنیم پس حواس ها جمع و با دقت این مطلب را مطالعه کنید امیدواریم از این مطلب هم نهایت استفاده را ببرید

البته پیشنهاد می شود اول بخش اول اشتباهات رایج در طراحی سایت را بخوانید بعد بخش دوم را مطالعه کنید

استفاده از فلش و عکس هایی با حجم بالا

حالا درست هست که کسی از فلش استفاده نمی کند چون مردم می دانند فایل ها فلش فقط زیبایی دارند و کاربرد چندانی ندارند چون لود سایت و هم سئو سایت را خیلی بهم می ریزد و این خیلی بد است ولی عکس هایی با حجم بالا ما مدیریت یکی از طراحی سایت های طراحی شده خودمان را دست مدیر سایت آن شرکت دادیم بعد از چند وقت گفتیم بزار یک سری به آن سایت بزنیم رفتیم و مشاهده کردیم که حجم عکس های گالری هر کدام 1mb  بود حالا فکر کنید آن کاربر بنده خدا با این نت نفتی ما چطور می خواهد آن عکس را نگاه کند پس حد الامکان در سایت های خود حجم عکس های را با نرم افزار هایی که هست کم کنید ما در ساین وب این کار را خیلی به مشتری های خود تذکر می دهیم

سایت به هم ریخته

این را من 100 بار گفتم در سایت های خود از رنگ فقط سفید استفاده نکنید از قالب آماده استفاده نکنید کاربر سایت را ترک می کند سعی کنید طراحی سایت را جذاب کنید تا کاربر در سایت شما توقف کند نه اینکه خیلی راحت از سایت شما برود سعی کنید سایت خود بهم ریخته و نا منظم طراحی نکنید یک سایت منظم و شیک می تواند باعث موفقیت در کسب و کار شود نه یک سایت نا منظم و غیر اصولی اصول طراحی کاربری سایت را حتما مطالعه کنید

داشتن جایی برای درج تاریخ

اگر شما محتوا تولید می کنید کاربر دوست دارد بداند شما آن محتوا را کی تولید کردید حتی اگر در گوگل هم سرچ کرده باشید مشاهده کردید که بعضی از سایت ها درج تاریخ دارند یعنی اینکه این مطلب که تولید شده است پس از طراح سایت خود بخواهید که تاریخ درج مطلب هم برای شما در سایت شما برنامه نویسی کند

پنجره های پاپ آپ

چیزی که من خودم خیلی بدم میاد وای که بخوای در یک سایتی بخوای یک آهنگ یا یک چیزی مجازی بگیری یک کلیک می کنی 5 تا صفحه باز میشه البته این هم راه داره افزونه آن را دانلود کنید و دیگر این پنجره ها برای شما باز نشوند یا بعضی از سایت هم میریم سلام نکرده ایمیل ما و شماره تلفن ما رو می خواهد که فلان کار را برای ما انجام دهد دوست عزیز این یک توهین هست به کاربر خواهش می کنم استفاده نکنید

طراحی سایت واکنش گرا

سایت شما باید در تمامی مروگرها و همه دستگاه ها خیلی راحت هم بالا بیاید هم اینکه بدون هیچ مشکلی کاربر بتواند در موبایل یا اسمارت فون خود به طراحی سایت تهران شما مراجعه کرده و کار خود را انجام دهد ولی یک چیزی که هست سایت های فروشگاهی به دلیل اینکه خیلی موقعیت دارد نمی شود تحت موبایل طراحی کرد من نظرم این هست حالا شاید کسی بگه آره این کار راحت میشه

http://www.signwebdesign.ir/amozesh-webs...b-design-2

گروه طراحی سایت مهندسین ساین وب

ایده و خلاقیت اتفافی نیست

021-66467942
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان