انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی درمورد JSON

راهنمایی درمورد JSON

سلام 

اگه من بخوام به صورت JSON چند آرایه رو از سرور بگیرم و در برنامه اندرویدی نمایش بدم  میشه از طریق یه آدرس اینترنتی این کارو بکنم یا باید برای هر آرایه یه ادرس تعریف کنم ؟
پاسخ

راهنمایی درمورد JSON

نه فقط یک آدرس اینترنتی کافیه, فقط باید طوری فایل PHP رو تنظیم بکنی که بتونی در اندروید اون رو کنترل بکنی, یعنی طوری باشه که اطلاعات ارسالی رو دریافت و معنی بکنه و بر حسب داده دریافتی مقادیری را که میخوای برات باز تاب بده. امیدوارم موفق باشی.
پاسخ

راهنمایی درمورد JSON

(۱۳۹۵/۰۹/۲۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ)dibdab نوشته: سلام 

اگه من بخوام به صورت JSON چند آرایه رو از سرور بگیرم و در برنامه اندرویدی نمایش بدم  میشه از طریق یه آدرس اینترنتی این کارو بکنم یا باید برای هر آرایه یه ادرس تعریف کنم ؟

نه فقط یک آدرس اینترنتی کافیه, فقط باید طوری فایل PHP رو تنظیم بکنی که بتونی در اندروید اون رو کنترل بکنی, یعنی طوری باشه که اطلاعات ارسالی رو دریافت و معنی بکنه و بر حسب داده دریافتی مقادیری را که میخوای برات باز تاب بده. امیدوارم موفق باشی.
پاسخ

راهنمایی درمورد JSON

مرسی
منم همین کارو کردم ولی
برنامه بسته میشه
پاسخ

راهنمایی درمورد JSON

داخل فایل PHP خودت با استفاده از دستور echo json_encode($MyData); برای پرینت اطلاعات استفاده کن بعد آدرس فایل PHP رو از داخل مرورگر باز کن, ببین اطلاعات به چه صورت دریافت میشه. اگر بازم هم درست نشده فایل PHP رو بذار یه نگاهی بهش بندازیم موفق باشی
Iran
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان