انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از من بپرس "قسمت اول"

از من بپرس "قسمت اول"

ask-me-1.jpg

مجموعه آموزشی رایگان از من بپرس آغاز شد، در این مجموعه قصد داریم صرفا به مشکلات کاربران مدیر وب بپردازیم و به همدیگر کمک کنیم تا این مشکلات را حل کنیم. در قسمت اول به معرفی این مجموعه و روش کار این بخش پرداخته ایم و نحوه پرسش و پاسخ در این مجموعه کاملا شرح داده شده است.

در این مجموعه فقط هدف ما حل مشکلات کاربران مدیر وب و ارائه آموزش های پیوسته خواهد بود و مبنای قسمت بعدی مجموعه شما و سوالات شما خواهد بود.

مدت زیادی است که کاربران مدیر وب سوالات بسیاری را از طریق ایمیل، پیام خصوصی و... با من مطرح می کنند و همیشه پاسخ دادن به این سوالات یک چالش بزرگ برای من محسوب شده است، اکنون با راه اندازی این بخش قصد دارم به تمام این سوالات پاسخ بدهم و در این مسیر قدمی بردارم.لطفا سوالات خود را در بخش نظرات همین مطلب مطرح نمایید و اگر تمایل دارید این دوره آموزشی کاملا رایگان که بر اساس نیازهای شما عزیزان ساخته خواهد شد ادامه داشته باشد ما را با نظرات و سوالات خود هدایت کنید تا بتوانیم یکی از بهترین دوره های آموزشی در حوزه بازاریابی اینترنتی  و   کسب و کار اینترنتی    را به صورت کاملا رایگان در کنار همی ایجاد کنیم.منتظر سوالات شما هستیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان