انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست ویو سفارشی

لیست ویو سفارشی

با سلام من یک بانک sqlite دارم که می خوام اطلاعات رو داخل یک لییست ویو نمایش بدم تا اینجا مشکلی ندارم
ولی می خوام داخل هر ردیف 2 تا ادیت تکست وجود داشته باشه و مقدار 2 فیلد رو بهشون پاس بدم چطوری ظاهر لیست رو تغییر بدم؟
پاسخ

لیست ویو سفارشی

(۱۳۹۵/۰۸/۱۸, ۰۴:۴۲ ب.ظ)sabanetaria نوشته: با سلام من یک بانک sqlite دارم که می خوام اطلاعات رو داخل یک لییست ویو نمایش بدم تا اینجا مشکلی ندارم
ولی می خوام داخل هر ردیف 2 تا ادیت تکست وجود داشته باشه و مقدار 2 فیلد رو بهشون پاس بدم چطوری ظاهر لیست رو تغییر بدم؟

خب مشکل چیه؟ فایل layout مربوط به ردیف لیست ویو خودتون رو متناسب با نیزتون بسازید.
من حدس میزنم مشکلتون اینه که از لیست ویوی خود اندروید که بصورت پیشفرض در اندروید وجود داره و نیازی به طراحی ردیف نداره، رو استفاده کردین؛اگه اینگونه هست ک باید لیست ویوی سفارشیتون رو کد نویسی کنید
پاسخ

لیست ویو سفارشی

(۱۳۹۵/۰۸/۲۰, ۱۲:۴۴ ب.ظ)so2011 نوشته:
(۱۳۹۵/۰۸/۱۸, ۰۴:۴۲ ب.ظ)sabanetaria نوشته: با سلام من یک بانک sqlite دارم که می خوام اطلاعات رو داخل یک لییست ویو نمایش بدم تا اینجا مشکلی ندارم

خب مشکل چیه؟ فایل layout مربوط به ردیف لیست ویو خودتون رو متناسب با نیزتون بسازید.
من حدس میزنم مشکلتون اینه که از لیست ویوی خود اندروید که بصورت پیشفرض در اندروید وجود داره و نیازی به طراحی ردیف نداره، رو استفاده کردین؛اگه اینگونه هست ک باید لیست ویوی سفارشیتون رو کد نویسی کنید

ببینین من در اصل می خوام یک برنامه طراحی کنم که مثل آزمون باشه و سوالات رو از داخل بانک بخونه و گزینه ها رو هم بیاره و کاربر بتونه یک گزینه رو انتخاب کنه 
پیشنهاد شما چیست ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان