انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خیلی فوری لطفا کمک (خطای Connection timed out هنگام gradle در Android Studio)

یه نام خدا
سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و اقا ادمی گل
یه مشکلی در gradle داشتم خیلی دنبالشم....
من در ساخت پروژه جدید مشکل ندام ها
فقط در این مورد من می خوام سورس کد cheesesquare-master
که متریال هست رو برای تمرین متریال open کنم تا روش کار کنم
اما در هنگامی که اون پایین داره gradle رو میخونه هنگامی که میرسه به
gradle:Resiolve dependencies ':classpath
این ارور رو میده :
Error:Connection timed out: connect. If you are behind an HTTP proxy, please configure the proxy settings either in IDE or Gradle.
حدود چند روز هست فکرم رو مشغول کردن چون بهش واقغا احتیاج دارم
اگه کسی بلده راه حلی بده لطفا , التماس میکنم
من خودمم یسری کارا انجام دادم اما به نتیجه ای نرسیدم :
1.تغییر پروکسی های مختلف از در سایت هایی که گذاشته بود حتی یکیشون سرس دهنده ایرانی بود
2.تغییر به جدید ترین گریدل
3.دانلود جدید ترین کتابخانه و جزئیات (در sdk)
4.تغییر به mavenCentral() (خودتون منظورم رو میدونید)
......
لطفا کمک ......

این پایین لینک پروژه هستش
http://p30droid.com/Uploader/do.php?id=851
یا
https://github.com/chrisbanes/cheesesquare
تو فایل پیوست هم هستش

فایل‌های پیوست

دانلود cheesesquare-master.zip

نام فایل cheesesquare-master.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 134
اندازه 1.25 MB
ارسال کننده فایل hossein5513
پاسخ

سلام.
به هر حال، به دلیل تحریم ip های ایران (یا مشکل کندی اینترنت یا کندی سایت مورد نظر یا ...)، باید از عاج فیل شکن استفاده شود و تنظیمات مربوط به عاج فیل شکن هم باید در فایل هایی ذکر گردد (البته VPN ها نیازی به تغییر تنظیمات ندارند) :

کلید شماره 6969

موردی که خود بنده مشاهده کردم این است که برخی از عاج فیل شکن ها در چند هفته اخیر کاملا از کار افتاده اند (حالا دلیلش چیه نمی دونم).
خیلی از عاج فیل شکن ها هم که کند هستند و اگر فایل حجیم باشد، احتمال روبرو شدن با Connection timed out زیاد است.

بنده از Hotspot Shield استفاده کردم و مشکل خاصی نداشتم (در پروژه های خودم). نیازی هم به تغییر در فایل ها و تنظیمات ندارد (اگر قبلا برای یک عاج فیل شکن، تنظیماتی را در فایل ها ذکر کرده اید، آنها را حذف کنید و برنامه را restart نمایید).

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط hossein5513

(۱۳۹۵/۰۷/۰۵, ۱۲:۴۰ ب.ظ)admin نوشته: سلام.
به هر حال، به دلیل تحریم ip های ایران (یا مشکل کندی اینترنت یا کندی سایت مورد نظر یا ...)، باید از عاج فیل شکن استفاده شود و تنظیمات مربوط به عاج فیل شکن هم باید در فایل هایی ذکر گردد (البته VPN ها نیازی به تغییر تنظیمات ندارند) :

کلید شماره 6969

موردی که خود بنده مشاهده کردم این است که برخی از عاج فیل شکن ها در چند هفته اخیر کاملا از کار افتاده اند (حالا دلیلش چیه نمی دونم).
خیلی از عاج فیل شکن ها هم که کند هستند و اگر فایل حجیم باشد، احتمال روبرو شدن با Connection timed out زیاد است.

بنده از Hotspot Shield استفاده کردم و مشکل خاصی نداشتم (در پروژه های خودم). نیازی هم به تغییر در فایل ها و تنظیمات ندارد (اگر قبلا برای یک عاج فیل شکن، تنظیماتی را در فایل ها ذکر کرده اید، آنها را حذف کنید و برنامه را restart نمایید).

Flower
ممنون من حتی از vpn پولی استفاده میکنم اما با لینکی که دادید درست شد اما
این ارور را داد
Error:Connection refused: connect
آدم ها سه دسنه اند :
Explanation موفق - با تلاش - بدون امید Explanation
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۷/۰۵, ۰۸:۳۸ ب.ظ)hossein5513 نوشته: ممنون من حتی از vpn پولی استفاده میکنم اما با لینکی که دادید درست شد اما
این ارور را داد
Error:Connection refused: connect

مشکل از همون VPN ها و مسائل مربوط به آنها (مثل قطع بودن، سرعت، درج صحیح تنظیمات در فایل ها بر اساس آن کلید و ...) است.
توصیه می شود یک بار Hotspot Shield را تست کنید (حتما تنظیمات VPN قبلی را حذف کرده و برنامه Restart شود).

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

خیلیییییی ممنون از لطفتون درست شد اما این کتاب خونه ها اضافه نمیشه عاج شکنم هم روشنه و پولی فقط این دوتا کار نمیکه
Error:(29, 13) Failed to resolve: de.hdodenhof:circleimageview:1.3.0
Error:(28, 13) Failed to resolve: com.github.bumptech.glide:glide:3.6.0

ممنون میشم کمکم کنید :flower: :flower:
آدم ها سه دسنه اند :
Explanation موفق - با تلاش - بدون امید Explanation
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان