انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در پرداخت درون برنامه ای

سلام اساتید محترم
در برنامم پرداخت درون برنامه ای (فقط محصول مصرفی مثل سکه)قرار دادم که دوتا مشکل داره:
1.وقتی متد IabHelper.QueryInventoryFinishedListener... رو استفاده میکنم( که محصولات مصرفی رو دریافت و مصرف کنه) اگر به محض ورود به اکتیویتی دکمه خرید سکه رو بزنم force close میشه؟؟؟! آیا اصلا برای محصولات مصرفی این لیسنر نیاز هست؟

2.وقتی این لیسنر رو حذف میکنم:سکه هایی که کاربر باید پس از خرید دریافت کنه رو در متد IabHelper.OnConsumeFinishedListener بهش ارایه میدم (یعنی بعد از اینکه مشخص شد محصول ، مصرف شده) ولی بعضی مواقع بعد از خرید ، سکه به کاربر داده نمیشه؟؟؟؟!
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۷/۰۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ)sami نوشته: سلام اساتید محترم
در برنامم پرداخت درون برنامه ای (فقط محصول مصرفی مثل سکه)قرار دادم که دوتا مشکل داره:
1.وقتی متد IabHelper.QueryInventoryFinishedListener... رو استفاده میکنم( که محصولات مصرفی رو دریافت و مصرف کنه) اگر به محض ورود به اکتیویتی دکمه خرید سکه رو بزنم force close میشه؟؟؟! آیا اصلا برای محصولات مصرفی این لیسنر نیاز هست؟

2.وقتی این لیسنر رو حذف میکنم:سکه هایی که کاربر باید پس از خرید دریافت کنه رو در متد IabHelper.OnConsumeFinishedListener بهش ارایه میدم (یعنی بعد از اینکه مشخص شد محصول ، مصرف شده) ولی بعضی مواقع بعد از خرید ، سکه به کاربر داده نمیشه؟؟؟؟!

اگر پرداخت درون برنامه ای بازار یا برنامه های دیگه هست :

شما در اون جایی که برنامرو باز میکنی (همونجایی که apk رو توش نصب میکنی)برنامه ی بازار(برای مثال)احتمالا روش نصب نیست ...
البته من خودم باهاش کار نکردم گفتم شاید درست شد
آدم ها سه دسنه اند :
Explanation موفق - با تلاش - بدون امید Explanation
پاسخ

ممنون از پاسختون
اپ استور روی گوشی نصبه و این مشکل من در حدود 10 در صد خریدها اتفاق میفته(90درصد موارد همه چی عادیه)
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان