انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در باز کردن صفحات دلخواه view pager (برنامه نویسی اندروید)

سلام میخوام وقتی اکتیویتیم باز شد فرگمنت سوم یا چهارم و یا هرکدومو ک خواستم بازشه ، نمیخوام از صفحه اول بازشه باید چ کدی بزنم....
ممنون میشم جوابمو بدین
پاسخ

سلام.
بستگی به نوع کدنویسی ViewPager دارد.
یعنی باید ببینید که ViewPager با چه کدی نوشته شده است، بعد در اینترنت کد مربوط به تغییر View را برای آن بیابید (کد java) (مثلا عبارت change View را برای آن در اینترنت جستجو کنید).

---------------------------------------------------

موضوع زیر در مورد تب بندی است که در آن، ViewPager هم به کار می رود. البته دقیقا پاسخ سوال شما نیست (چون نگفتید که تب بندی است)، اما خواندن آن برای داشتن دید بهتر مفید خواهد بود :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=8505

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsen.95

(۱۳۹۵/۰۷/۰۱, ۰۹:۴۴ ق.ظ)admin نوشته: سلام.
بستگی به نوع کدنویسی ViewPager دارد.
یعنی باید ببینید که ViewPager با چه کدی نوشته شده است، بعد در اینترنت کد مربوط به تغییر View را برای آن بیابید (کد java) (مثلا عبارت change View را برای آن در اینترنت جستجو کنید).

---------------------------------------------------

موضوع زیر در مورد تب بندی است که در آن، ViewPager هم به کار می رود. البته دقیقا پاسخ سوال شما نیست (چون نگفتید که تب بندی است)، اما خواندن آن برای داشتن دید بهتر مفید خواهد بود :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=850
ممنون 
اومدم واسش شرط گذاشتم 
یه عدد قرار دادم گفتم اگ عددمون n باشه فرگمنت nام رو نشون بده .....
نمیدونم چرا هر وقت تو انجمن سوالمو میپرسم قبل از اینک جوابی بشنوم خودم پیداش میکنم  Big Grin Big Grin Idea Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان