انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتصال youwave به android studio (برنامه نویسی اندروید)

سلام دوستان
میخواستم از محیط اکلیپس به محیط اندروید استودیو برم فقط  یک مشکلی دارم youwaveبه اندروید استودیو وصل نمیشه کسی میتونه راهنماییم کنه هرچی گشتم مشکلم حل نشد
اینو هم امتحان کردم
cd E:\android2\sdk\platform-tools
adb connect 127.0.0.1:5558
pause
جواب نداد!
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۶/۰۳, ۱۱:۰۰ ق.ظ)hre2012 نوشته: سلام دوستان
میخواستم از محیط اکلیپس به محیط اندروید استودیو برم فقط  یک مشکلی دارم youwaveبه اندروید استودیو وصل نمیشه کسی میتونه راهنماییم کنه هرچی گشتم مشکلم حل نشد
اینو هم امتحان کردم
cd E:\android2\sdk\platform-tools
adb connect 127.0.0.1:5558
pause
جواب نداد!

سلام دوست عزیز

از شبیه ساز جنی موشن استفاده کن
پاسخ
 سپاس شده توسط hre2012 ، admin

ممنون سرعتش چطوره؟
پاسخ

یک مشکله دیگه هم هست اندروید استودیوم بهم ریخته چون فایل های xmlدو قسمت داره یک قسمت کده یک قسمتم دیزاینه قسمته دیزاینش برا من نمیاد
داره دیوونم میکنه اکلیپس از این مشکلات نداشت:|!!!!!!!!!!!
پاسخ

لطفا کمک کنید!

پاسخ

سلام.
بله همان طور که تذکر دادند، شبیه ساز Genymotion را به کار ببرید تا بتوانید برنامه را بر روی device های مختلف و همچنین api های گوناگون آزمایش کنید :

کلید شماره 3083

کلید شماره 6988

شبیه ساز YouWave Android ساده و راحته و بیشتر به درد افرادی میخوره که تازه برنامه نویسی اندروید را شروع کرده اند، اما چون تنها یک سخت افزار (device) و یک api رو ارائه میده، برای آزمایش پروژه اندروید بر روی سخت افزار ها و  api های مختلف مناسب نیست.
سرعت Genymotion نسبتا خوبه و حداق بنده که مشکلی با آن نداشتم.
خود Android Studio هم شبیه ساز داره (کلید شماره 3506)، اما بنده به دلیل اینکه باید تغییراتی در ویندوز می دادم که اجرا شوند (که آن تغییرات در ویندوز، مشکلاتی را برایم به وجود آورده بود، مثلا موقع Hibernate کردن ویندوز، گاهی در بالا آوردن دوباره ویندوز، دچار مشکل می شد)، به سراغ Genymotion رفتم.

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط hre2012

(۱۳۹۵/۰۶/۰۳, ۰۱:۵۳ ب.ظ)admin نوشته: سلام.
بله همان طور که تذکر دادند، شبیه ساز Genymotion را به کار ببرید تا بتوانید برنامه را بر روی device های مختلف و همچنین api های گوناگون آزمایش کنید :

کلید شماره 3083

کلید شماره 6988

شبیه ساز YouWave Android ساده و راحته و بیشتر به درد افرادی میخوره که تازه برنامه نویسی اندروید را شروع کرده اند، اما چون تنها یک سخت افزار (device) و یک api رو ارائه میده، برای آزمایش پروژه اندروید بر روی سخت افزار ها و  api های مختلف مناسب نیست.
سرعت Genymotion نسبتا خوبه و حداق بنده که مشکلی با آن نداشتم.
خود Android Studio هم شبیه ساز داره (کلید شماره 3506)، اما بنده به دلیل اینکه باید تغییراتی در ویندوز می دادم که اجرا شوند (که آن تغییرات در ویندوز، مشکلاتی را برایم به وجود آورده بود، مثلا موقع Hibernate کردن ویندوز، گاهی در بالا آوردن دوباره ویندوز، دچار مشکل می شد)، به سراغ Genymotion رفتم.

Flower

adminعزیز ممنون Heart 
فقط واسه ارروری که میده چه کنم فک کنم میگه adb.exeاز بین رفته ولی میرم نگاه میکنم موجوده اندروید استودیورو حذف کردم دوباره نصب کردم بازم همینو میگه لطفا راهنمایی کنید
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۶/۰۳, ۰۲:۰۰ ب.ظ)hre2012 نوشته: adminعزیز ممنون Heart 
فقط واسه ارروری که میده چه کنم فک کنم میگه adb.exeاز بین رفته ولی میرم نگاه میکنم موجوده اندروید استودیورو حذف کردم دوباره نصب کردم بازم همینو میگه لطفا راهنمایی کنید

لینک زیر را ببینید :

http://stackoverflow.com/questions/18059...ly-and-cli

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط hre2012

ممنونم
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان