انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد سوپر گروه تلگرامی ( برنامه نویسی اندروید)

سلام.
با اجازه از ادمین سایت.

من به این فکر افتادم . برای این که کاربران سایت بتوانند به صورت انلاین با یک دیگر ارتباط داشته باشند.یک گزوه در مورد برنامه نویسی اندریود ایجاد کنم.

این گروه به صورت سوپر گروه است و یا لینکی در اختیارتون قرار میدم میتونید در گروه عضو شوید. ( یعنی عضویت عمومی است.

البته اگه از نظر ادمین مشکلی نداشته باشه.

در این گروه هرگونه بحث و صحبت در مورد برنامه نویسی اندروید ازاد است ( به غیر از تبلیغات از هر نوع حتی معرفی یک برنامه )

که با نام کلیدستان ایجاد شده است.

لینک عضویت : لینک گروه توسط admin حذف شد، گروه با یک نام جدید و به عنوان یک گروه برنامه نویسی غیرمرتبط با سایت کلیدستان، در یک موضوع جدید در انجمن معرفی گردد

اگر ادمین مشکلی داشته باشد لطفا پیغام دهند حذف خواهد شد.

باتشکر
پاسخ

سلام.
در حال حاضر، کلیدستان هیچگونه کانال یا گروهی در تلگرام ندارد، البته یک کانال ساخته شده که هنوز آن را اعلام نکرده ایم و به محض آماده شدن برنامه ها برای آن کانال، در خود سایت اطلاع رسانی خواهد شد.
بنابراین نام کلیدستان را از روی آن بردارید و نام منتخب دیگری انتخاب نمایید و به عنوان یک کانال یا گروه که مالیکت آن در اختیار خود شما است در آن فعالیت کنید.
قبلا نیز برخی از دوستان کانال ها و گروه هایی را معرفی کردند، اما هیچکدام ارتباطی با سایت کلیدستان و مدیریت آن ندارند.
کانال ها و گروه های تلگرام برای برنامه نویسان، بیشتر از جنبه اطلاع رسانی اخبار مفید خواهد بود و بنده توصیه می کنم که به انجمن های وب سایت ها گرایش داشته باشند.
بنده لینک گروه را در ارسال قبلی شما حذف می کنم و توصیه می شود که یک موضوع جدید در انجمن بسازید و در آن، گروه خود را به عنوان یک گروه برنامه نویسی غیرمرتبط با سایت کلیدستان، معرفی کنید (به این صورت، از تمامی وب سایت های برنامه نویسی نیز می توانید عضو جذب کنید و می توانید گروه را در تمامی وب سایت ها معرفی نمایید).

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان