انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلیک کردن بر روی تصویری که انیمیشن براش ست شده

سلام خدمت دوستان عزیز، برای یه عکس در برنامه، انیمیشن translate ست کردم و تصویر از بالا به سمت پایین بصورت انیمیشن حرکت میکنه و این حرکت مجددا انجام میشه و ... و الان من میخوام همین عکس قابلیت کلیک شدن رو داشته باشه؛ یعنی کاربر در هر نقطه که تصویر قرار داره و به سمت پایین در حرکت است کلیک کنه یه عملی انجام بشه، مهم کلیک بر روی هر نقطه از مکان قرارگرفتن تصویر هست، تقریبا اکثر راههارو رفتم به جواب مطلوب نرسیدم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ! Flower
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۵/۰۲, ۰۱:۰۲ ق.ظ)restless نوشته: سلام خدمت دوستان عزیز، برای یه عکس در برنامه، انیمیشن translate ست کردم و تصویر از بالا به سمت پایین بصورت انیمیشن حرکت میکنه و این حرکت مجددا انجام میشه و ... و الان من میخوام همین عکس قابلیت کلیک شدن رو داشته باشه؛ یعنی کاربر در هر نقطه که تصویر قرار داره و به سمت پایین در حرکت است کلیک کنه یه عملی انجام بشه، مهم کلیک بر روی هر نقطه از مکان قرارگرفتن تصویر هست، تقریبا اکثر راههارو رفتم به جواب مطلوب نرسیدم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ! Flower

خداروشکر مشکل حل شد، قثط یه گلایه دارم جواب تمامی دوستانی که بعد از من سوال پرسیدن توسط ادمین و یا هرکس دیگه ای داده شد، بنده چندروزه منتظر جواب شما هستم ولی دریغ از یه جواب، قبلنا ادمین سلیقه ای عمل نمیکرد.. متاسفم !
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۵/۰۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ)restless نوشته: خداروشکر مشکل حل شد، قثط یه گلایه دارم جواب تمامی دوستانی که بعد از من سوال پرسیدن توسط ادمین و یا هرکس دیگه ای داده شد، بنده چندروزه منتظر جواب شما هستم ولی دریغ از یه جواب، قبلنا ادمین سلیقه ای عمل نمیکرد.. متاسفم !

سلام.
نه سلیقه ای در کار نیست، بنده اگر وقت داشته باشم و مهم تر از آن، پاسخ سوال را بدانم، به سوالات پاسخ می دهم. هیچکس نیست که پاسخ همه سوالات را بداند. متاسفانه در بیشتر موارد، زمان زیادی در اختیار ندارم.

Flower Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان