انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لود کردن لیست ویو با scroll کردن

سلام

یک برنامه ارتباط با سرور میخوام درست کنم که در هنگام اجرا شدن برنامه مثلا 10 تا رکورد از سرور(متن و عکس و ... هر کدوم 10تا) دریافت کنه ونمایش بده(تا اینجا اوکی هست و مشکلی ندارم) حالا با scroll کردن میخوام 5 تا رکورد دیگه دریافت کنم و به رکرودهای قبلی اضاف بشن و همینطور ادامه پیدا کنه(اگه بخوام کل اطلاعات بگیرم و نمایش بده فکنم برنامه جواب نده و در طول دراز مدت مطالب که زیاد بشن فکر نمیکنم اصلا جواب بده یا اطلاعات درست نشون نمیده) تقریبا برنامه مثله دیوار یا بازار با scroll کردن مطالب جدید به لیست ویو اضاف میشن و مطالب قبلی که دریافت شده اند از بین نمیرن!

سوال من اینه که چطوری با رسیدن به اخر لیست ویو با scroll کردن باید مطالب جدید و دریافت کنم(چطوری تو برنامه نویسی بفهمم که به آخر لیست رسیدم) و همینطور چطوری اضافش کنم؟
و اینکه کلا راهی که من میخوام استفاده کنم درست و استاندار هست؟

اگه راه حل و روش دیگری هست لطفا هرکسی از دوستان انجام داده توضیح بده ممنون.

Iran
پاسخ

(۱۳۹۵/۰۴/۲۷, ۱۰:۳۰ ق.ظ)shahramm نوشته: سلام

یک برنامه ارتباط با سرور میخوام درست کنم که در هنگام اجرا شدن برنامه مثلا 10 تا رکورد از سرور(متن و عکس و ... هر کدوم 10تا) دریافت کنه ونمایش بده(تا اینجا اوکی هست و مشکلی ندارم) حالا با scroll کردن میخوام 5 تا رکورد دیگه دریافت کنم و به رکرودهای قبلی اضاف بشن و همینطور ادامه پیدا کنه(اگه بخوام کل اطلاعات بگیرم و نمایش بده فکنم برنامه جواب نده و در طول دراز مدت مطالب که زیاد بشن فکر نمیکنم اصلا جواب بده یا اطلاعات درست نشون نمیده) تقریبا برنامه مثله دیوار یا بازار با scroll کردن مطالب جدید به لیست ویو اضاف میشن و مطالب قبلی که دریافت شده اند از بین نمیرن!

سوال من اینه که چطوری با رسیدن به اخر لیست ویو با scroll کردن باید مطالب جدید و دریافت کنم(چطوری تو برنامه نویسی بفهمم که به آخر لیست رسیدم) و همینطور چطوری اضافش کنم؟
و اینکه کلا راهی که من میخوام استفاده کنم درست و استاندار هست؟

اگه راه حل و روش دیگری هست لطفا هرکسی از دوستان انجام داده توضیح بده ممنون.

Iran

آقا کسی نیست راهنماییمون کنه؟
پاسخ

سلام.
موضوع زیر را بخوانید :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=5847

Flower
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان